Mavi-Banner

Gönderen Konu: Veda  (Okunma sayısı 517 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matland

• Ziyaretçi
Veda
« : Ekim 25, 2017, 10:59:09 ÖS »
Arkadaşlar yaklaşık 1,5 senedir yürütmüş olduğum moderatörlük görevini burada noktalıyor ve siteden ayrılıyorum. Gerçekten yorucu bir iş bir bakıma. Her gün girip mesajları kontrol edip bekletmeden yayınlamaya özen gösterdim. Sitenin de amacına uygun hizmet etmesine katkı sağlamaya çalıştım. Üyeliğimi de böylelikle sona erdiriyorum.

Bu yolda hep beraber yürüyoruz. Umudunuzu yitirmeyin ama toz pembe de bakmayın. Hayata karşı pozitif olun. Her birinize ayrı ayrı selam ederim, hayatınızda da her şeyin dilediğinizce olmasını dilerim.

Sağlıcakla kalın.

TransBeril

• Katılımcı Üye
  • *
  • Arınmıs Aklanmıs
Ynt: Veda
« Yanıtla #1 : Ekim 25, 2017, 11:04:27 ÖS »
Aaaa :( normal üye olarak kalsadin keske aramizda. Allah yolunu, bahtini aydınlık ve ferah eylesin. Kalanomrunde mutluluk hep yakanda olsun
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Delisorular

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ekim 25, 2017, 11:27:16 ÖS »
Ne diyecegimi bilemedim ... mutlaka Hakli sebeplerin vardir Ama uzuldum hemde cok Belki birgun fikrin degisirse biz Yine buralarda olacagiz hersey icin tesekkurler cok emegin ve Hakkin var ... Hersey gonlunce olsun hakkinda herseyin hayirlisi olsun Güzel insan !!! 😰

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #3 : Ekim 25, 2017, 11:35:44 ÖS »
Dostum nereye gidiyorsun.? Burada insanların sana ihtiyacı var.! Gerçekten güzel bir arkadaşsın bu kararı almandaki sebep nedir bilemiyorum ama bu forumda moderatörlük yapmak herkesin harcı değil. Ayrıca hiç birşeyden kar ve kazanç amacı gütmeden tamamen karşılıksız birşekilde insanlara destek olmak bilgi paylaşımında bulunmak gereksiz ve ukala kişilerle sabırla uğraşmak keza kendine özel olan vakti burada harcamak gerçekten fedakarlık gerektiren bir durumdur. Aşağı yukarı 1 senedir seni tanıdım kişilik olarak güzel bir insandın. Allah yolunu açık etsin inşallah, sende sağlıcakla kalasın. Gün ola yollarımızın güzel haberlerle başka mecralardada olsa kesişmesi dileğiyle. Ben taze çıkan haberlerin sunucusu matland dersen seni tanıyacağız <3

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ekim 26, 2017, 04:30:50 ÖÖ »
Kendince sebeplerin vardır mutlaka ama üyeliğini kaldırma bari Matland. Arada gelip bakmak istemez misin? Burada üye olan olmayan bir çok kişiye inanılmaz faydan dokundu. Kendi adıma herşey için Allah razı olsun dostum. Keşke gitmesen. Yolların, kapıların açık olsun.

Strong

• Katılımcı Üye
  • *
  • umudunu yitirme
« Yanıtla #5 : Ekim 26, 2017, 05:01:52 ÖÖ »
Çok üzüldüm gitmene gidişine illa ki sebeplerin vardır ama gitmesen hepimiz için güzel olurdu hiçbir şey olmasa da varlığın bize güç veriyordu bu kararını yine yeniden bir düşün isterim ve eminim hepimizde hakkın çoktur çok teşekkür ederim :/

iss

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ekim 26, 2017, 06:51:59 ÖÖ »
Dostum bu kararı kendini daha rahat hissetmek için aldıysan üzülürüm ama saygı duyarım.  Şahsen de tanıştığımız için senin iyi ve kişiliği güzel bir insan olduguna sahit oldum ve forumdan  gidişine üzüldüm harbi
Temennim biraz kafanı dinleyip sakinleştiren sonra geri dönmen. Allah yolunu bahtını hep açık etsin. 

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Ekim 26, 2017, 07:19:52 ÖÖ »
Ben de çok şaşırdım. Acaba o kişi yüzünden mi böyle bir şey yaptın? Ben de düşünmüştüm bunu yapmayı ama vazgeçmiştim sonra.

Keşke geri gelsen. Seni aramızda görmekten her zaman mutluluk duyarız Matland.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Ekim 26, 2017, 07:25:45 ÖÖ »
@Matland :((((((((( çok üzüldüm :(((
Toplumun yargısını kırsaydık herşey mükemmel olurdu...

iss

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Ekim 26, 2017, 07:26:11 ÖÖ »
Seninde yükün agırlaştı @Mavera. Diger modlar cok fazla girmiyor foruma. Allah yardımcın olsun. Sende gitmeyi düşünme lütfen. Bu forum hepimiz için cok önemli. Eminim @matland da bi süre dinlenip tekrar gelecektir aramıza

bedevi

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ekim 26, 2017, 08:07:00 ÖÖ »
matland üstad bu forumu öğreneli , sen ve maverayı tanıyalı fazla olmadı belki ama inan sanki yıllardan beri tanışıklığım varmış gibi geliyor bana...kararınıza saygım var ama bencede bu forumda olmanız gerektiğini düşünüyorum..eğer çok geçerli bi sebebiniz yoksa (sağlık gibi) ayrılma kararınızı bi kez daha düşünün..çok aktif olarak olmasa  bile burada sizlerin bilgi ve birikimlerinize ihtiyacımız var..

Nocturnal

• Katılımcı Üye
  • *
  • Keep Calm & Stay Positive
« Yanıtla #11 : Ekim 26, 2017, 01:50:29 ÖS »
Matland keşke bu gitmeseydin. keşke farklı bir yolu olsa da kalsaydın. dediğin gibi aynı yolda yürüyoruz ve bu yolu aydınlatacak birileri lazım. bu site de siz moderatörlerimiz, her biriniz tek tek çok özel ve güzel insanlarsınız. Keşke bir veda değil de bu bir mola olsa...

Görkem84

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Ekim 28, 2017, 02:05:57 ÖÖ »
Matland ne yaptın sen bunca dostun arkadaşın kaderdaşın burda seni seviyor sana ihtiyaç duruyorken bırakıp nereye gidiyorsun.? Lütfen kararını gözden geçir en azından bizler gibi burda ol yorum yap düşüncelerini ifade et inan senin varlığın bizler için çok değerli. Sonuçta görüşmesekte birbirimizden kuvvet alıyor moral buluyoruz bir tek kişi bile aramızdan ayrılmasın lütfen hep beraber olalım konuşalım yaşadıklarımızı paylaşalım. Sen olmazsan kim bize yeni haberler müjdeler verecek geri gel bekliyoruz seni hepimiz.

Sabırlı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Ekim 28, 2017, 09:17:47 ÖÖ »
Hadi kendine iyi bak. Mutlu ve uzun bir yaşam diliyorum.

candleght

• Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Ekim 28, 2017, 09:57:30 ÖÖ »
kurumsal hayatta ilaç için efektif yaşam idamesini birbirine karşılayamayacak dürüstlükte sosyal statü zorluğu olan pozitiflerin böyle kararlar almasını olağan karşılıyor ve saygı duyuyorum. kimsenin kimseye faydası yok!
Hiv'e Yol, Hayata Umut Ver!