Mavi-Banner

Gönderen Konu: admin bu mesajım sana. Bol iletişim bilgisi içerir :)  (Okunma sayısı 193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarçın

• Üye
  • *
admin bu mesajım sana. Bol iletişim bilgisi içerir :)
« : Eylül 21, 2017, 11:03:22 ÖS »
Admin selam. Biraz önceki yazdıklarım sana gelmemiş olma ihtimaline karşı tekrar yazıyorum. Konu başlığı yazmadan paylaştım ve gitti mi yoksa herşey silindi mi anlayamadım.

Nicknameler üzerinden konuşmak gereksiz. O yüzden selam, ben Nuri. Şimdiden memnun oldum.

Mesajları herkesin okuyacağını düşünüyordum, fake bir mail adresi aldım. Gerçek mail adresim Mavera benimle iletişime geçmek istiyorsa, mail adresimi tekrar iletmeni rica edicem çünkü; aldığım fake mail hesabının şifresini hatırlamıyorum.

Sesimi duyan kaç tane moderatör var bilmiyorum ama sağlam insanlarsınız. Pozitif yaşam derneğinin bir ayağımı yoksa cidden üç dört arkadaşın bir hareketi mi bilmiyorum ama işin arka tarafı her neyse gönüllü bir hareket içerisindesiniz.

Dijital veya basılı, tasarım gerektiren her hangi bir proje için mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

Forumu dijital bir örgütlenme haline getirmeyi düşündünüz mü hiç? Tanı almayan insanları bir kenarıya koy tanı almasına rağmen kendisini bilinçlendirmeyen yardıma ihtiyacı olan çok fazla insan var.

HIV ile sosyal bir mücadele içerisindeyseniz benimle iletişime geçin. Konuşmak, kafa patlatmak ve yapmak istediğim çok fazla nokta var.
Tanı almadan önce İstanbul'da yaşıyordum. Şimdi İzmir'e yerleştim. İstanbul'a da sık sık gelip gidiyorum.

Haber bekliyorum sizden. Görüşmek üzere.

Merhaba iletişim paylaşmak bilgisi sizlerin güvenliği açısıyla yasak.
Mail adresini @Mavera ya ilettim.

Sevgiler.
« Son Düzenleme: Eylül 22, 2017, 01:07:03 ÖÖ Gönderen: ehlikeyhif »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: admin bu mesajım sana. Bol iletişim bilgisi içerir :)
« Yanıtla #1 : Eylül 22, 2017, 07:45:49 ÖÖ »
Merhaba. Forumumuz benim açımdan, yoğun iş hayatımda arada fırsat bulduğumda soru cevap yaparak insanlara yardımcı olmaya çalıştığım bir oluşum. Şu aşamada daha fazlasına vakit ayırabileceğimi zannetmiyorum. İlgilenen başka moderatör arkadaşlar olabilir.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.