Mavi-Banner

Gönderen Konu: CYBH ??  (Okunma sayısı 252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Loser

• Yeni Üye
  • *
CYBH ??
« : Temmuz 24, 2017, 09:09:34 ÖÖ »
Herkese merhaba;
Riskli ilişkimden 21 gün sonra combo,42 gün sonra eliza ve 90.gündede sağlık ocagında eliza testi nihayet negatif geldi ve ben bu konuyu altını çizerek belirtiyorum tarihe gömdüm.Şimdi diyorumki beynimide ikna ettiğim halde halen daha gecmeyen semptomların nedeni ancak CYBH ler olabilir ama frengi ve belsoguklugununda kendine has belirtileri vardır bunlarıda geçtim.Daha hangi testlerden geçmeliyim ki bana zarar veren şu bakteri mi,virüs mü,parazit mi herneyse şu dış düşmana karşı gerekli önlemler neyse bir an önce alayım.90 günde 8 kilo verdim ve en çokda bu benim canımı sıkıyor dostlar yoldan görenler eroin mi kullanıyorsun diyorlar :'( Seni bulacam ama lanet şey ve o vücudumdan söküp atacam...Arkadaşlar sizce eski halime kavuşmam için nereye başvurmam veya hangi testi yaptırmam gerekir? Bana bir yol gösterseniz minnettar kalırım,şimdiden değerli yorumları için herkese teşekkür ederim.Herşey gönlünüzce olsun pozitif insanlar...

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: CYBH ??
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2017, 10:03:24 ÖÖ »
Enfeksiyon uzmanına gideceksin, vücudunda bir iltihap varsa gereken tahlillerle o bulur ve tedavisini verir. Biz buradan ne desek boş.

Ha o da bir şey bulamazsa, istikamet psikiyatri.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.