Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hasta gizliliği  (Okunma sayısı 1976 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Hasta gizliliği
« Yanıtla #30 : Eylül 16, 2017, 11:28:37 ÖÖ »
Medulla sistemini kapatmak için ilgili yere dilekçeyle başvurmalısın her pozitif bunu yapıyor artık. Arama bölümünden ilgili başlığı bulabilirsin.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

suprizhiv

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #31 : Eylül 17, 2017, 12:27:32 ÖÖ »
Medula sistemi kapatılırsa ilaç alımı yada hastane işlemlerinde bir sorun yaşanır mı acaba bilen varmı arkadaşlar bu arada ben tanı alalı 1,5 ay oldu cd4 um 45 ve hala tam tedavi başlamadı sadece antibiyotik verdiler

toymodel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #32 : Eylül 17, 2017, 02:49:19 ÖÖ »
Sevgili moderator arkadaşlar  benim eski nickim "fourroses"  garip bir şekilde ban yemiş sebebi nedir acaba

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #33 : Eylül 17, 2017, 08:49:03 ÖÖ »
Medula sistemi kapatılırsa ilaç alımı yada hastane işlemlerinde bir sorun yaşanır mı acaba bilen varmı arkadaşlar bu arada ben tanı alalı 1,5 ay oldu cd4 um 45 ve hala tam tedavi başlamadı sadece antibiyotik verdiler

Hayır eczacı sistemde raporumu göremiyordu hatta 'ya niye böyle yapıyosunuz bari raporu açık bırakın zor oluyor bize herkes böyle yapıyor sizin gibi keh küh' dedi ama ilacımı verdi bir sorun olmadı.

Öte yandan 45 cd4 ile acilen tedavi başlaman gerekirken bekletilmen yanlış. Neyi bekliyor drun? Özellikle 50 cd4 altında Tehlikeli bir hastalık geçirme riskin yüksek. Antibiyotik cd4 lerinin daha düşmesini engellemeyecek. Pnömokistis zatüresini engelleyebilir sadece, virüs, mac, mantar fırsatçı enfeksiyonlarını da engelleyemez. Br an önce tedavi başlamalısın!
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Kullanıcı teşekkür etti: suprizhiv

Fuat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Eylül 17, 2017, 11:25:56 ÖÖ »
Raporum çıkınca hemen resmini çekip eczacıma attım ama gereği yok gibi sanki.
Oturup sistemi incelemiştim, ek tanı falan yoksa (Tivicayda B24 dışında İntegraz direnci ile ilgili başka bir açıklama daha giriyor) raporlu linkini seçince; sistem ödüyor.