Mavi-Banner

Gönderen Konu: akciğer kanserine küba da aşı yaptıtarakak tedavi olunması  (Okunma sayısı 695 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
haberlerde okudum bir türk hasta akciğer kanserine yakalanmış ve en tehlikeli kanser türü , konuyu araştırmış hayata küsmemiş ve kübaya hiç dil ve yol bilmeden gitmiş orada aşı ile tedavi olup şimdi sapa sağlam hayatına devam ediyormuş, türkiyede kalsam şimdi çoktan ölmüştüm diyor acaba bizim hastalığımızında kübada felan tedavisi varda bizim haberimiz olamyabilir mi ? çünkü türkiyede yılda binlerce kişi akciğer kanserinden ne yazık ki hayatını kaybediyor

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
Ynt: akciğer kanserine küba da aşı yaptıtarakak tedavi olunması
« Yanıtla #1 : Eylül 21, 2016, 05:58:16 ÖS »
sen alkolün  dibine  dibine  vurursan, umursamayıp  günde 1 paket  sigara  içersen  kansere davetiye çıkarırsın zaten.Küba hiv aşısı  ve  kür için en etkin çalışan  ülkelerden  birisi, lakin  her  habere  inanıp  ,etkin  tedaviyi  bırakırsak  işimiz  var

lakin geçen sene dernek  toplantısında  şahit oldum. Adamın tedavisi çok  güzel  gidiyor.Direnç vs  hiçbirşey  yok cd4 oranı  yüksek  hiv  rna  viral yük saptanamaz seviyede  ve  ermenistanda    bir klinik  hiv  tedavisini  buldu  diye  lanse  ediliyoR.Hemen  bileti alıyor  ve soluğu klinikte alıyor.Adam 2 ay sonra  Türkiyeye dönüş  yaptığında  böbrekler iflas etmiş, akciger  kanseri  ve akabinde hive direnç geliştirerek aids tablosunda  ölüyor.Artık  adama  ne  yapmışlarsa  hiçbir hiv ilacı işe  yaramıyor!!!!!

Dernek  yetkilisi  gitmeden  önce  bak  yapma  etme, ilaçlarını alıyorsun  gayet  sağlıklısın demesine  rağmen, hayır  ben  bunu  yenecem  , tamamen  yok edecem  diyerek  kendini şartlandırıyor. Ve sonuç  olarak  canından  oluyor.

ne zaman  ki tüm  dünyada  etkin kür bulundu  diye  bir  haber çıkarsa , ve  kür bulunsa  dahi yine  1 yıl   gibi bir süre  bekleyerek  o zaman  tedaviyi olurum  diye  düşünüyorum.Şu an  kullandığımız ilaçların  kimse de  abartılacak derece de  bir yan etkisi  yok, e o halde  macera aramayada  gerek  yok.
BİL ÖNEMSE  KORUN.

Kullanıcı teşekkür etti: Mavera, Suat Soylu

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Eylül 21, 2016, 09:07:13 ÖS »
Bununla ilgili olarak Afrikada latin amerikada Vs. Biz tedavi edebiliyoruz diyen soytarılar çıkıyor. Hatta şu amerikan dizisi two and A half Man dizisinde oynayan meşhur adam da bunlara kanarak gitmiş tedavi olmaya ama sonuç yok. Şimdi Pro 140 ilacının deneklerinden. Yani batı bilimine güvenmek zorundayız. Her ne kadar aslında güvenilmez olsa da.

Kullanıcı teşekkür etti: mehmet123, Murat

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Eylül 22, 2016, 08:55:38 ÖÖ »
Acısadaöldürmez'e sonuna kadar katılıyorum
Modern tıbbın araştırmalarla kanıtlayıp herkese önermediği, deneysel şeylere kendinizi maruz bırakmayın. Sonra ne olursunuz, biliyor musunuz?

Pek de sevimli kerata.

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Eylül 22, 2016, 01:18:03 ÖS »
ben sadece haberi paylaştım, kimse ilaç kullanmayı bıraksın tedavisini kessin demedim, kaldı ki mutlaka araştırma yapmak lazım, ben adamı takdir ettim kaderine boyun eğmek yerine dil bile bilmeden gitmiş, herkes biliyorki akciğer kanseri en tehlikeli ve ölümcül kanser türlerinden ve tedavi olduğunu söylüyor belki bizim durumumuz içinde olabilir diye düşündüm, olay gene ilaç bırakmalara rakı içmelere gitmiş :D o zaman sana da kondomsuz milletle yatmışsın tabiki hiv pozitif olup ölürsün demeleri mi gerekiyor a.ö ?

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #5 : Eylül 22, 2016, 03:11:01 ÖS »
haberlerde okudum bir türk hasta akciğer kanserine yakalanmış ve en tehlikeli kanser türü , konuyu araştırmış hayata küsmemiş ve kübaya hiç dil ve yol bilmeden gitmiş orada aşı ile tedavi olup şimdi sapa sağlam hayatına devam ediyormuş, türkiyede kalsam şimdi çoktan ölmüştüm diyor çünkü türkiyede yılda binlerce kişi akciğer kanserinden ne yazık ki hayatını kaybediyor

acaba bizim hastalığımızında kübada felan tedavisi varda bizim haberimiz olamyabilir mi ?

bu yazdıgına istinaden  verilmiş bir cevap  ,acabalarla hayatımıza devam edersek işimiz  var, artık  hiv pozitifiz şanşla iş yapmak  aklı başında olanların  yapacagı  birşey değil,evet ayrıca korunmasız  ilişki yaşamasaydım  hiv pozitifte olmazdım.YAPTIKLARIMIN sonucuna da katlanıyorum.
BİL ÖNEMSE  KORUN.

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Eylül 22, 2016, 08:20:51 ÖS »
Yanlışınız var. Türkiye'den aşı olan o hasta vefat etti.

Eşi çıktı açıklama yaptı.  Sadece geçici bir doping etkisi oldu onun için diye.

Duyduğunuz herşeye inanmayın.

http://www.haberturk.com/saglik/haber/1298875-kuba-asisi-icin-kubaya-giden-burhanettin-cevik-5-ayin-ardindan-hayatini-kaybetti
There's a light guiding my way.

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, Suat Soylu