Mavi-Banner

Gönderen Konu: Gönderilen İletilerin Onaylanması  (Okunma sayısı 933 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Gönderilen İletilerin Onaylanması
« Yanıtla #15 : Kasım 03, 2016, 01:20:08 ÖS »
Sabit başlıkları okumalarını beklemek çok şey olabilir belki ama, test veya genel sorular için sabit başlıklara direkt  yönlendirmek herkes için iyi olacaktır. 3-4 test hakkındaki açılan konularda sabit başlıklara yönlendirme yapılınca hmmmmmmm oraya bakayım o zaman demeliler artık.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #16 : Kasım 03, 2016, 03:38:22 ÖS »
O mantıklı bir öneri, ama kendine özel direkt yanıt almadan rahatlamıyor bazı insanların psikolojileri.

Söylenecek ek şey yok diye konuyu kilitledim diyorum, 'ya neden başlığıma cevap yazamıyorum buradan yazayım yeni konu açtım lütfen Allah kitap hak uğruna yardım edin' diye yeni konu açıyor adam, anlayamıyor yani yaşadığı panik ve korku yüzünden.

yesiltrn

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Mayıs 23, 2017, 07:52:07 ÖÖ »
Gerçekten ağır saçmalık ve küfür içeren başlıkları onaylamadan siliyorum

Onun dışında test sorularını çok abuk olmadıkça onaylayıp cevaplama taraftarıyım ben, çünkü faydalı olduğunu düşünüyorum. Bazen hani derler ya Bilal'e anlatır gibi anlatıyorum tane tane tek tek, ne yapalım başka türlü anlaşılmayacaksa. Benim cevap vermem bir kaç dakikamı alıyor. Ama o kişi bir şey öğreniyorsa bu bir kaç dakikama değer diye düşünüyorum, üşenmeden her cevabın altına BUNDAN SONRA MUTLAKA KORUN diyorum. Bu kadar yüzlerce kez dememe karşın bir kişi bile korunup hiv ile enfekte olmazsa buna da değdiğini düşünüyorum.

Bu durumdan rahatsız olan sinirlenen negatif veya pozitif arkadaşlarımız test başlıklarını okumasınlar rica ediyorum. Pozitif arkadaşlarımızın açtığı kendi dertlerimizi paylaştığımız bölümlerde devam edelim hep beraber. Sitenin kalitesi kalıcı üyelerin verdiği cevaplarla anlaşılır, ilk defa gelip bize göre saçma (ama belki o kişi için hayati önem taşıyan) bir soru soran kişiye kalıcı kıdemli ve saygıdeğer üyelerimiz hakaret edip dalga geçmemeli, yardımcı olmaya çalışmalı diye düşünüyorum. Tabi abartıp işi maskaralığa dökene göz yumulmaz o ayrı.

Ha sabitlenmiş başlıklarda zaten test süreleri yazıyor, önce burayı okuyun, boşa soru sormayın diyoruz
Ama çok fazla şey bekliyoruz böyle yaparak.

Mavera selam,

Sizin yaklaşımınız kesinlikle doğru olanı. Yukarda başka bir moderatör arkadaş ben testle ilgili soru soranları onaylamıyorum, direk siliyorum yaklaşımı "bana göre" çok yanlış. O psikoloji ile yaptığı şeyden pişman olup çok saçma olmaması kaydıyla birşeyler öğrenmek için paylaşım yapan insanları soğutmaktan başka hiçbir işe yaramaz o yaklaşım.

Aynı şekilde devam edilmesini diliyorum. Benimde yeni açmış olduğum bir konu silinmiş, en azından silen kişiye saçma bile gelse tek cümle ile ifade edilerek konu sahibi bilgilendirilebilirdi diye düşünüyorum.

Teşekkürler.

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #18 : Mayıs 23, 2017, 11:48:28 ÖÖ »
@yesiltrn Merhaba:

HIV bulaşı yöntemi ve test sürelerini anlamak ve öğrenmek çok yüksek zeka seviyesi gerektiren bir şey değil.
Sabit başlıkları ortalama olarak 15 yaş ve üstünde ki zekaya sahip biri anlayabilir.

Şimdi bu yeni konu açan kişiler, bu başlıkları okumadan açıyorsa konularının silinmesi gayet normal.
Sorular şu: 15. gün test, 25. gün test, 35. gün test vb.
Standart zeka sabit test günün okursa anlar.

Yada testim negatif ama şuram şişti, buram beyazladı.
Oda belirtilerin psikolojik olduğu, test sonucunun önemli olduğu defalarca belirtildi.

Şimdi kimse kusura bakmayacak.
Birilerinin bozuk psikolojisi tatmin olacak diye biz sabahtan akşama kadar negatifsin kardeşim yazamayız.
Adam da zaten algı problemi var 95 ayrı yer de okumuş test süresini anlamamış, birde bizim mi teyidimiz lazım.
Kimse kusura bakmayacak.
Burası hasta ruhların tedavi merkezi değil.
Hasta ruhlar sakinleşecek diye site de pozitif birey kalmadı.
Adam milletin bu g.t korkusuyla yaşıyor siteyi kullanamıyor, bizimki ninde 994. gün testi negatif ama dilinde sivilce çıkmış psikolojim bozuldu ne olur yardım edin diyor. Geçeceksiniz onları.

Test süreleri, belirti vb. gibi ne kadar soru sorulursa ilk soru olsa dahi siteden üyeliğin silecek ve uzaklaştıracağım.
Onunla ilgili diğer site var orada yardımcı olurlar.
Sabaha kadar cevaplıyorlar o soruları.

Sevgiler.
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

Kullanıcı teşekkür etti: jovsi, tarantula, turuncu, focke-wulf

akdeniz

• Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Mayıs 23, 2017, 01:59:03 ÖS »
@Mavera'ya rica etsek,  aids rehberi formuna katılabilirmi?
Eğer kabul ederse,  bilgi ve tecrübelerini bizlerle rahat bir ortamda paylaşırsa,  çok ama çok mutlu oluruz.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Mayıs 23, 2017, 05:36:41 ÖS »
Bir forumun moderatörünü başka bir foruma (üstelik adı AIDS REHBERI) istemek...Nasıl kafalar bunlar anlamıyorum 😂  @Mavera fobiklerin fanı oldun 😃  İnsanlara iyilik de yaramıyor. Doyumsuzuz arkadaşım.
« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2017, 05:40:11 ÖS Gönderen: turuncu »

Kullanıcı teşekkür etti: selanik34, focke-wulf

Bedel

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Mayıs 23, 2017, 05:49:35 ÖS »
Doktorunuz ne diyorsa onu uygulayin burasi standarti soyluyor.....

akdeniz

• Üye
  • *
« Yanıtla #22 : Mayıs 23, 2017, 06:07:08 ÖS »
@turuncu kardeş sözlerimi çarpıtma lütfen.
umarım @Mavera kardeşim bu teklifimi, kendisine karşı yapılmış bir saygısızlık olarak addetmemiştir.
@Mavera kardeşimiz gerçekten çok bilgili ve yardımsever bir kardeşimiz. ondan çokşey öğrendim. kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
malesef ki @Matland ve @ehlikeyhif moderatörlerimiz bu forumda, bizi istemediklerini açıkça ifade ediyorlar.
konu açmamıza ve soru sormamıza müsade etmiyorlar. konu açılsa dahi, soruyu soran kişi sorduğu sorunun tam cevabını alamadan, konu kilitleniyor. bazılarının da üyelikleri siliniyor.
bu sebeplerden dolayı sevgili @Mavera'yı diğer foruma davet ettim.

Bedel

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Mayıs 23, 2017, 07:28:33 ÖS »
Aslinda seni buradan uzaklastirmak akil fikir zeka sagligin icin iyi olacak @akdeniz

Önerimdir durumu  ciddi olanlar yayinlaniyor amenna ama cevabini almis kisilerin moderator tarafindan uzaklastirilmasi  gerek mesela bu sahisin olabilir. Yakinda fobi sahibi kisiler memnuniyet anketi yapiyormusunuz ? Benim bir sikayetim var diyecekler.

Bu kisinin zeka yasindan suphe ediyorum. Hatta boyle yazip sinirlendigim icin uzuluyorum... Bu cevabi yayinlayan moddan ricam gerekli bir cevap degil adam dogrudan satasiyor. Burda insanlarin ne derdi var bilmiyor. Bari senin suyun isindi bay bay sana diyebilir :)

Cevabi aldin kardesim kal ama sacmalama azicik empati kur ....
« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2017, 07:36:37 ÖS Gönderen: Bedel »

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #24 : Mayıs 23, 2017, 07:39:27 ÖS »
Herkese Merhaba:

Konu yeterince tartışıldığından kitlenmiştir.

Sevgiler.
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

Kullanıcı teşekkür etti: tarantula, turuncu