Mavi-Banner

Gönderen Konu: Fobi yapan arkadaşların da konu açmalarına müsaade edin  (Okunma sayısı 841 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yeniüye

• Yeni Üye
  • *
Fobi yapan arkadaşların da konu açmalarına müsaade edin
« : Temmuz 24, 2016, 10:00:14 ÖS »
Arkadaşlar bu konuları her yerde herkesle konuşamıyoruz. Düşündüğümüz korkuları ve aklımıza takılan soruları paylaşmak istediğimiz için bu forumu kullanıyoruz.

Lütfen bırakın kişi fobi de yapsa istediği soruyu sorsun isteyen kişilerde cevaplasın.
Sorulan sorudan rahatsız olan kişi de soruyu es geçsin cevap vermesin olsun bitsin...

Ne gerek var iki de bir konu kilitlemeye
Ne gerek var soru sormayı engellemeye
Ne gerek var sorulan soru yüzünden kendini harap etmeye

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Fobi yapan arkadaşların da konu açmalarına müsaade edin
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2016, 10:20:35 ÖS »
Sonra burası fobik cennetine dönüşsün. Forum amacından sapsın. Yalvarırım yardım edin, Allah rızası için el uzatın muhabbetlerine dönsün ortam. Burası pozitif bireylerin görüş alışverişi yaptığı bir forum. Fobiksen yerin burası değil hastane. Konunun kitlenmesini talep ediyorum.

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, tarantula, Murat

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Fobi yapan arkadaşların da konu açmalarına müsaade edin
« Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2016, 10:21:35 ÖS »
Hiv pozitif tanısı almış bireylerin bir araya geldiği forum üzerinde, onların dertlerini, gündelik sorunlarını konuşmak ve yeni tanı almış arkadaşlara elimizden geldiğince yardım etmek bu forumun öncelikli amacı. Bu sebeple ki negatif olduğu tescillenmiş takıntılı bireyler hem vakit kaybı bizim için, hem de sinir bozucu bir durum tanı almış bireylerin yanında. Çünkü hem bize inanmadıkları gibi her hareketlerini de tasdik etmemiz bekleniyor.

Süreç içerisinde olan kişiler için hem testlerle hem test sonuçlarıyla ilgili yeterince yardım sağlamaktayız. Fazlasını biz bu konuda uzman olan psikiyatralara bırakıyoruz. Bu tutumumuzu sevmek zorunda değilsiniz ancak saygı gösterip kurallara uymak zorundasınız burada bulunduğunuz sürece. Aksi halde ne olacağını söylememe gerek yok sanırım.

İyi günler.
There's a light guiding my way.

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, Theodor, tarantula, Murat