Mavi-Banner

Gönderen Konu: stribild ve dalgınlık  (Okunma sayısı 259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

anaşit

  • Katılımcı Üye
  • *
  • İleti: 93
  • Teşekkür Edildi: 8 kere
stribild ve dalgınlık
« : Haziran 21, 2017, 02:14:14 ÖS »
arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır stribild  kullanıyorum.ancak son zamanlarda  dalgınlık oluyor.ufak kazalar yaşıyorum. önceden  stocrin  kullanıyordum o zamanlar bile bu kadar etkilemiyordu.sizde de aynı şikayetler oluyor mu?
 

Mavera

  • Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • *****
  • İleti: 4891
  • Teşekkür Edildi: 2180 kere
Ynt: stribild ve dalgınlık
« Yanıtla #1 : Haziran 21, 2017, 02:42:30 ÖS »
2,5 senedir kullanıyorum öyle belirgin bir durum yaşamadım
İlaç yapıyor demeden önce b vitamini falan ölçtürsen?
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.
 

Air

  • Katılımcı Üye
  • *
  • İleti: 64
  • Teşekkür Edildi: 15 kere
Ynt: stribild ve dalgınlık
« Yanıtla #2 : Haziran 21, 2017, 05:08:40 ÖS »
Evt bazen nadirdir de olsa bende oluyor ama ben depresan ilaçta alıyorum ona baglamıştım
 

turuncu

  • Katılımcı Üye
  • *
  • İleti: 1128
  • Teşekkür Edildi: 362 kere
Ynt: stribild ve dalgınlık
« Yanıtla #3 : Haziran 21, 2017, 06:34:15 ÖS »
herşeyi de ilaçlara bağlamayın canım... Özellikle böyle fiziksel olmayan durumları.. Kafan karışıktır , aynı anda çok şey düşnüyosundur ....dalgınsındır...
 

anaşit

  • Katılımcı Üye
  • *
  • İleti: 93
  • Teşekkür Edildi: 8 kere
Ynt: stribild ve dalgınlık
« Yanıtla #4 : Haziran 22, 2017, 12:56:24 ÖÖ »
 belkide :) yaş ilerledikçe oluyordur. b vitamini normaldı son ölçümde.
« Son Düzenleme: Haziran 23, 2017, 11:31:46 ÖÖ Gönderen: anaşit »
 

Theodor

  • Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • *****
  • İleti: 580
  • Teşekkür Edildi: 204 kere
Ynt: stribild ve dalgınlık
« Yanıtla #5 : Haziran 22, 2017, 03:07:40 ÖÖ »
Anarşist bende de var aynı durum.
Her ay mütemadiyen kaza yapiyorum.
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.
 

 

Related Topics

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
4 Yanıt
819 Gösterim
Son İleti Haziran 13, 2016, 09:48:15 ÖS
Gönderen: pısmanm
10 Yanıt
855 Gösterim
Son İleti Eylül 23, 2016, 05:49:05 ÖS
Gönderen: Mavera
17 Yanıt
1151 Gösterim
Son İleti Mart 11, 2017, 07:30:28 ÖS
Gönderen: DesertRose
10 Yanıt
302 Gösterim
Son İleti Haziran 08, 2017, 09:50:10 ÖS
Gönderen: pozitif
1 Yanıt
167 Gösterim
Son İleti Haziran 18, 2017, 11:08:59 ÖS
Gönderen: focke-wulf