Mavi-Banner

Gönderen Konu: Çıkan hiv/aids haberleri hakkında  (Okunma sayısı 937 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Çıkan hiv/aids haberleri hakkında
« : Haziran 16, 2017, 02:46:29 ÖS »
http://hivcure.com.au/2017/06/16/hiv-cure-research-seeking-hiv-end-through-partnerships/

Çıkan hiv haberlerinin yorumlanması ile ilgili uzun ama güzel bir yazı. Sadece şunu söyleyebilirim, çıkan haberlerde kullanılan dil abartılı. Sakın ola üç ay sonra, beş ay sonra kür bulunacak haberlerine inanmayın. Hayal kırıklığına uğramayın. Şu an bilim insanları şu noktada hemfikirker eğer bir kür varsa (?) bunun bulunması için önümüzde çok zaman var.

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu, O.S, Cindirella88

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Çıkan hiv/aids haberleri hakkında
« Yanıtla #1 : Haziran 16, 2017, 06:07:45 ÖS »
Amaann 5 yıl 10 yıl varsa kaderde kurtuluruz yoksa da bununla yaşayacağız napalım bizimde kısmetimiz buymuş... Ama matland ben hergün rüya görüyorum ve her rüyanın yorumuna baktığımda hastalığınızdan kurtulacağına işaret diyor işin tuhafı niye hergün görüyorum sizde de oluyor mu?😂

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Haziran 16, 2017, 06:09:03 ÖS »
Ben bunu temkinli olmak için paylaştım yoksa ben de inanıyorum bir gün bunun çaresi çıkacak ve biz de inşallah bunu göreceğiz.

Kullanıcı teşekkür etti: lordstark

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 16, 2017, 06:11:44 ÖS »
İnşallah inşallah hastanede yaşlı teyzelerin amcaların duasını alıyorum bol bol birinin dua kapısı açıktır illa ki dualarımız kabul olacak tek dileğim bundan kurtulup aile sahibi olmak.

Kullanıcı teşekkür etti: Cindirella88

focke-wulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 16, 2017, 06:22:53 ÖS »
Amaann 5 yıl 10 yıl varsa kaderde kurtuluruz yoksa da bununla yaşayacağız napalım bizimde kısmetimiz buymuş... Ama matland ben hergün rüya görüyorum ve her rüyanın yorumuna baktığımda hastalığınızdan kurtulacağına işaret diyor işin tuhafı niye hergün görüyorum sizde de oluyor mu?😂
Rüya dedinde @lordstark bayan bı arkadaşım fal bakmisti bana 6 ay önce filan çok iyi fal bakar kendisi.Banada baktı çok büyük bir hastalığa yakalancaksin ama kurtulcaksin demişti ama anlam verememistim.Simdi o aklıma geldi yani.Fala inanma falsizda kalma diyoruz tabiki.
Valar Morghulis&Valar Dohaeris

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Haziran 16, 2017, 06:29:05 ÖS »
Ben bir yaşımdayken annem beni okutmaya hocaya götürmüş hoca yıldızıma bakmış. Bu demiş bir yaşında ve 30 yaşında bir hastalığa yakalanacak ama kurtulacak demiş. Ankara'da yaşayacak demiş. Ankarayla bir bağım yoktu ve evet ankarada yaşıyorum ve bahsettiği nerdeyse tüm şeyler hayatımda oldu.

Air

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 16, 2017, 06:42:29 ÖS »
İnşallah inşallah. . .

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 16, 2017, 07:10:31 ÖS »
@Matland keşke ne zaman kurtulacağını söyleseymiş ben de inanırım hisleri kuvvetli insanlara ama daha çok neye inanırım biliyor musun işimi allah'a bıraktığım zaman hiç kötü yolda olmuyor şu hayatımda ne istediysem oldu hep dua ederim duam hep kabul oldu bu duam da kabul olacak ama biraz çekmemizi istiyor biraz yalvarmımızı dünya hayatını önemsememizi istiyor hasta olmaktan korkan insanlar varya onlar gibi olmamızı istiyor.. Ben birazda son zamanlarda dinden fazla uzaklaşmıştım bana yumruk geldi dur dedi napıyorsun beni tekrar içine sardı..

Cindirella88

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 16, 2017, 07:13:20 ÖS »
Bana iki kadın fal baktı,birine hiv olduğumu söylemeden direk size birşey soracağım ama beni yanlış anlamayın dedi buyrun dedm sizin bi sağlık probleminiz var galiba ever dedim siz hiv pozitifiniziniz dedi ben dehşete kapıldım siz bunu nerden bildiniz dedim ,kadında meğer bulaşıcı hastalıklara karşı takıntı varmış benim ses tonum dan o algıyı almıs.

Diğer kadın da israrla sizin çok uzun bi ömrünüz olacak dedi dedimki söyleyecek o kadar şey varken neden bu ömür meselesine bu kadar takıldınız öyle gösteriyor dedi ben hiv pozitifim diyince kadın şok oldu ,ben eminim sen çok uzun yıllar yaşayacaksın dedi ,ve en geç 3-5 seneye kadar bu hastalığın çaresi çıkacak dedi.
Bu arada 2018 de evleniyormuşum  8)
Karakterimle tavrımı birbirine karıştırmayın....karakterim kim olduğum la ilgilidir,tavrım ise sizin  kim olduğunuzla.....

Kullanıcı teşekkür etti: kamikaze, focke-wulf

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 16, 2017, 07:21:28 ÖS »
@Cindirella88 düğününe geliyorum o zaman 😂😂

Cindirella88

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 16, 2017, 08:40:30 ÖS »
@lordstark  elbetteki geleceksiniz,beni mutlu günümde yalnız mı bırakacaksınız  ;) :D
Karakterimle tavrımı birbirine karıştırmayın....karakterim kim olduğum la ilgilidir,tavrım ise sizin  kim olduğunuzla.....

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Haziran 16, 2017, 08:55:18 ÖS »
Rüya dedinde @lordstark bayan bı arkadaşım fal bakmisti bana 6 ay önce filan çok iyi fal bakar kendisi.Banada baktı çok büyük bir hastalığa yakalancaksin ama kurtulcaksin demişti ama anlam verememistim.Simdi o aklıma geldi yani.Fala inanma falsizda kalma diyoruz tabiki.
Yine mi? bayan?
Bu defa tek bayan mı?
Kaç defa baktı?
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

Kullanıcı teşekkür etti: Darkness

focke-wulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 16, 2017, 09:01:17 ÖS »
@Theodor  bana garezinmi var acep :) Bundan sonraki örneklerimde cinsiyet belirtimiyorum artık  ;D
« Son Düzenleme: Haziran 16, 2017, 09:03:32 ÖS Gönderen: focke-wulf »
Valar Morghulis&Valar Dohaeris

kamikaze

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 21, 2017, 09:41:09 ÖÖ »
Bana iki kadın fal baktı,birine hiv olduğumu söylemeden direk size birşey soracağım ama beni yanlış anlamayın dedi buyrun dedm sizin bi sağlık probleminiz var galiba ever dedim siz hiv pozitifiniziniz dedi ben dehşete kapıldım siz bunu nerden bildiniz dedim ,kadında meğer bulaşıcı hastalıklara karşı takıntı varmış benim ses tonum dan o algıyı almıs.

Diğer kadın da israrla sizin çok uzun bi ömrünüz olacak dedi dedimki söyleyecek o kadar şey varken neden bu ömür meselesine bu kadar takıldınız öyle gösteriyor dedi ben hiv pozitifim diyince kadın şok oldu ,ben eminim sen çok uzun yıllar yaşayacaksın dedi ,ve en geç 3-5 seneye kadar bu hastalığın çaresi çıkacak dedi.
Bu arada 2018 de evleniyormuşum  8)
nasıl yani şimdi seni hiçbir şekilde tanımayan hiv oldugunu  bilmesine olanak olmayan  bir falcı mı sana hiv poz  dedi 

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #14 : Haziran 21, 2017, 09:49:31 ÖÖ »
arkadaşlar alemsiniz cidden :)
ruyanda sürekli. hastalık tedavi vb gormen bilinçaltının sana bir oyunu

ben de. yatarken muzik dinliyorum (dinlendirici)

ya.rüyamda ormanda yada göl kenarında oluyorum

BİL ÖNEMSE  KORUN.

Kullanıcı teşekkür etti: Darkness