Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yalnız bir HIV pozitif birey nasıl sevgili bulur?  (Okunma sayısı 3570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mysterious

• Ziyaretçi
Ynt: Yalnız bir HIV pozitif birey nasıl sevgili bulur?
« Yanıtla #105 : Ağustos 27, 2017, 04:53:54 ÖS »
Şimdi herkesin cinsel dürtüleri, istekleri, günde yA da ayda kaç kişi ile oldukları kendine ona bi lafım yok da. Bunu burda çok büyük marifet gibi gelip adlandırmanın anlamı ne bazen onu hiiiiç çözemiyorum. Malesef bunu yapan da hep eşcinsel arkadaşlar oluyor, ne yazık. Utanıyorum bazen işte sırf bu yüzden eşcinsel olduğuma. Anlatmayın abicim burda damarına damarına basmayın kimsenin. Zaten bu illet bir yada birkaç kez yada yüzlerce ilişkiye girmiş insanlar tarafından bulaşmıyor mu, zekamızda gerilik Yok cok şükür hani okumuş etmiş görmüş insanlarız hepimiz. Yüzlerce kişiyle yattınız diye kimse size madalya takmiyor üzülerek söylüyorum, evet acı gerçek bu. Yaptığınız sadece kendinizi küçük düşürmek. Nasıl faydalı bilgiler edinirim nasıl daha donanımlı hale gelirim nelere dikkat etmem gerekir demeniz gerekirken saçma sapan cinsellik fantezilerinizi buraya dökmeyin. Moderatörlere de hakkaten şaşıyorum ha böyle şeyleri onaylayıp göz önüne serdikleri için. Tuhaf.

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, lordstark

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #106 : Ağustos 27, 2017, 05:39:48 ÖS »
biz  eşcinseller  nedense  yattığımız insanları bir  başkasının gözünün içine  sokunca  yada  fiziksel özelliklerini  bir başkasına  anlatınca  tekrar  tekrar  orgazm  oluyoruz.Benimde  sevmediğim  ve  tasvip etmediğim  şeylerden  birisi  malesef

herkesin elbette iyi  kötü cinsel  bir  hayatı  var ki  bu  forumda  ve  bu  forum çatısı altında ister  negatif ister pozitif olsun buluşmuş  ve  bilgilenmek adına  buradayız

bir  laf  sokma, birbirini yerme, alçak  görme son zamanlarda aldı  başını  gitti, bazı  iletilerde  tuvalate  gidiş saatini  bile  yazacak neredeyse  birtakım arkadaşlarımız

Arkadaşlarım  bu  tarz  paylaşımlar  iletiler  dışarıdan takip  edenler için  bizim  zaten  zor  olan  önyargıların  giderek artmasına  sebep  olur

Herkes  kendi  cinsel  yaşantısını  kendisine saklasa  çok  daha  güzel  olur

ayrıca  açılan  konu  başlığının amacının  dışına  çıkmayalım ki  konularımız  kilitlenmesin.

sevgiler.
« Son Düzenleme: Ağustos 27, 2017, 05:42:22 ÖS Gönderen: acısada_öldürmez »
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #107 : Ağustos 27, 2017, 05:52:58 ÖS »
@inanilmazmutsuz ben gayet okuduğumu iyi anlıyorum ama sen ne yazdığını bilmiyorsun nasıl konuşacağına dikkat etmiyorsun çelişkili şeyler yazıyorsun. Dediğim gibi bu yazdiklariniz beni değil sizi etkiler sizin karakterinizi ortaya koyar.. Daha fazla tartışmaya gerek yok demek istediğimi gayet iyi anladığınızı düşünüyorum.
Toplumun yargısını kırsaydık herşey mükemmel olurdu...

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #108 : Ağustos 27, 2017, 05:54:22 ÖS »
konu  yine amacının dışına  çıktığı için  kilitlenmiştir

sevgiler
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Kullanıcı teşekkür etti: lordstark