Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yeni hayatım ve sonsuz destekçim ❤️  (Okunma sayısı 384 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yeni hayat

• Üye
  • *
Yeni hayatım ve sonsuz destekçim ❤️
« : Haziran 03, 2017, 11:35:27 ÖS »
9 ay önce ; Hayatımın ve gençliğimin en dolu zamanları şuan yaşım 25 tanıyı almadan önce ne kadar da gençliğime güveniyormuşum meğer... insan umursamazmış hayatı gençliğine yakışıklılığına herşeyi elde edişine güvenirmiş... rabbime her zaman şükür etmeyi bildim halada ediyorum. Dün gibi aklımda ilk telefonda abimi hayatımın en büyük destekçimi hüngür gündür ağlaya**k söylemiştim abi kardeş ne kadar da güzel birşeymiş desteğini asla esirgemeyen gözünün içine bakan mutluluğun için çaba sarfeden canının bir parçası... yeni hayatım Yen'i umutlarım gelecek zamanlarım ve hayata daha bilinçli ve pozitif bakış açım... bu satırları yazmamdaki amaç düzelmeye başladığım eski ruh halime mutlu zamanlarıma dönmeye başladığım günlerdeyim... biliyorum forumda abim bu yazımı okuyacaktır seni çok seviyorum abicim ben mutluyum ayaktayım yılmadan yıkılmadan devam ediyorum. Evet bir de kız arkadaşım var beni böyle kabul eden ne var sadece vücudunda virüs varsa diyebilen koca yürekli insan.. şanslıyım doğru insanla karşılaşmış olmam.. hayatın zenginliği sevdiklerinin yanında oluşuymuş hayatta ki zenginliğin sağlıklı oluşummuş ve yakında nişanlanıyorum ileriye dönük planlar yapabiliyorum. Hayattan zevk almaya empati kurmaya hayatın kısa ve bi okadar da uzun olduğunun bilincindeyim artık düştüğümde beni ayağa kaldıran sevdiğim ailem... umudumu yitirmiyorum artık biliyorum böyle de yaşayabiliyor herşeye alışabiliyor insan...

Kullanıcı teşekkür etti: Mavera, Darkness, günlük, kamikaze

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Yeni hayatım ve sonsuz destekçim ❤️
« Yanıtla #1 : Haziran 04, 2017, 12:41:10 ÖÖ »
Harikasın @Yeni hayat :)  Sen hayatında olması gereken en büyük desteğe sahipsin.  Herkes senin kadar şanslı değil. Adına gerçekten çok sevindim :) Allah ın izniyle herşey daha güzel olacak senin için. Ailen,sevdiğin yanında olunca gerisi extra zaten :)

Kullanıcı teşekkür etti: günlük

focke-wulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 04, 2017, 01:06:53 ÖÖ »
@Yeni hayat bende senden sonra tanı aldım şükür bu günlerimizede.Mutlu olmak için çok nedenimiz var.Bu hayat için ikinci şansımız uyarı olarak kabul edıyorum bunu kendımı artık saglıklı bır hayata yonlendırdım.
Valar Morghulis&Valar Dohaeris

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Haziran 06, 2017, 04:08:39 ÖS »
Abinle olan yakınlığını kiskandim 8)
Zira benimki ile aramda 100 km var
Seni her durumda kabul eden bir sevgilin olması olağanüstü

Mutlu olmak
Mutlu olamamak
Mutlu olmayı bilmek!

Cindirella88

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 06, 2017, 06:02:15 ÖS »
Gerçekten çok şanslısın :) şimdiden tebrik ederim  ;)
Karakterimle tavrımı birbirine karıştırmayın....karakterim kim olduğum la ilgilidir,tavrım ise sizin  kim olduğunuzla.....

can

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Haziran 07, 2017, 12:48:01 ÖÖ »
Sevgili Kardeşim Yeni Hayat =)
9 aydır bende forumunuzu hergün mutlaka okurum hepinizin hayatını sorunları okudum kimi zaman sevindim kimi zaman üzüldüm. hele biri var dı ki rumuzunu hatırlayamadım hikayesini okuduğumda o kadar üzüldüm ki 1 hafta aklımdan çıkmadı. Buraya hiçbir zaman yazmayacağımı düşünüyordum sadece sıkı takipçinizdim ama kardeşimin iletisine kayıtsız kalamadım.
Abin her zaman yanında. İnşaallah nişanlınla kuracağın yeni hayatında daha emin adımlarla yürüyeceksin daha da güçleneceksin. Sana herzaman söylediğim gibi seni öldürmeyen şey seni güçlendirir. Seviliyorsun bunu bil.
Burada ki güzel yürekli insanlar dualarım hepinizle.
Allaha emanet olun.
« Son Düzenleme: Haziran 07, 2017, 12:51:47 ÖÖ Gönderen: can »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Haziran 07, 2017, 01:09:57 ÖÖ »
Mutlu oluyoruz senin gibi gerçekten 'pozitif' yani hayata umutla bakabilen arkadaşlarımızı gördükçe. Eski forumda 'mahvoldum' 'acıson' 'kötükaderim' 'kısmetsizim' 'okadarpismanımki' 'elvedaay elvedafeza' gibi nikleri olan arkadaşlardan sonra ilaç gibi geliyorsun herkese. Çünkü hiç bir şey bitmiyor pozitif olunca, hayat devam ediyor, evet hatta belki daha bilinçli, daha duyarlı, daha güçlü, bazı şeylerin kıymeti daha iyi bilinen yeni bir hayat başlıyor.