Mavi-Banner

Gönderen Konu: BELIRTILER YETERLI MI  (Okunma sayısı 814 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

asilkan123

• Yeni Üye
  • *
BELIRTILER YETERLI MI
« : Mayıs 16, 2017, 03:18:40 ÖÖ »
Supheli iliskimden yaklasik 50 gun gecti ve 1 aydir kuru oksurugum var bu belirti var.oksuruk icin ozel hastaneye gttim film cekti ve bogazlarin intahap yapmis dedi bu bi belirtimidir yardimci olurmusunuz

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: BELIRTILER YETERLI MI
« Yanıtla #1 : Mayıs 16, 2017, 06:41:11 ÖÖ »
Hiv tanısı belirti ile konmaz. Test olmalısın.

asilkan123

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mayıs 17, 2017, 02:16:18 ÖÖ »
50 gun once bi iliskim oldu ve yaklasik 1 aydan fazla kuru oksurugum var ve bogazlarim yani soluk borum intahap yapti.kbb ozel hastaneye gttim cok asiri sigara iciyorum.sigara son 3 aydir zehir gbi geliyordu bazen beni kusturuyordu.belkide icin rahat etsin diye kendimi sigaradandir diye avutuyorum.doktor sigaradan oldugunu soyledi.yaklasik 5senedir kullaniyorum.50 gun gecmesine ragmen baska bir belirti yasamadim.oksuruk haric bomba gibiyim.bu arada bahcivanim disarida polen we tarim ilaclari ile islerim oluyor.malum tamda mevsim gecisi.biliyorum test olmadan hicbirsey belli olmaz.polislik snavlarni kazandim.1 haziranda gidice.zaten okulda varsa boyle bi durum hemen yollarlar.partnerim yani iliskiye girdigim kadin evli cocuklari var ama anne ama esinden ayri ben sonradan ogrendim.biliyorum test olmadan anlasilmaz ama sizce bu anlattiklarimi nasil yorumlarsiniz dostlar.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Mayıs 17, 2017, 06:48:43 ÖÖ »
Öksürüğün bir sürü sebebi olabilir. Allerji, farenjit, bronşit, reflü, verem, kanser, vb.

İlk cevabımı tekrar okumanı tavsiye ederim.

Bu konuda yeni başlık açmaya çalışma, onaylanmayacak.
« Son Düzenleme: Mayıs 17, 2017, 06:53:36 ÖÖ Gönderen: Mavera »

asilkan123

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 17, 2017, 10:21:50 ÖÖ »
Doktor sigaradan oldugunu soyledi 1.5 aydir oksuruk mu olur arkadaslar giciklanma kuru oksuruk gecmek bilmiyor

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mayıs 17, 2017, 12:15:50 ÖS »
Hivse zaten 1 buçuk ay olmaz... 3 haftada geçer.. Normale dönersin.. Astım olabilir,koah olabilir... Ciğerlerine baktır...

mehmet0909

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 14, 2017, 06:01:19 ÖS »
50 gun once bi iliskim oldu ve yaklasik 1 aydan fazla kuru oksurugum var ve bogazlarim yani soluk borum intahap yapti.kbb ozel hastaneye gttim cok asiri sigara iciyorum.sigara son 3 aydir zehir gbi geliyordu bazen beni kusturuyordu.belkide icin rahat etsin diye kendimi sigaradandir diye avutuyorum.doktor sigaradan oldugunu soyledi.yaklasik 5senedir kullaniyorum.50 gun gecmesine ragmen baska bir belirti yasamadim.oksuruk haric bomba gibiyim.bu arada bahcivanim disarida polen we tarim ilaclari ile islerim oluyor.malum tamda mevsim gecisi.biliyorum test olmadan hicbirsey belli olmaz.polislik snavlarni kazandim.1 haziranda gidice.zaten okulda varsa boyle bi durum hemen yollarlar.partnerim yani iliskiye girdigim kadin evli cocuklari var ama anne ama esinden ayri ben sonradan ogrendim.biliyorum test olmadan anlasilmaz ama sizce bu anlattiklarimi nasil yorumlarsiniz dostlar.
sarma sigara içiyorsan kusma oğurme her sabah bende de oluyor ama belirti olarak dersen ilk dişetlerinde belli ediyor birde hiç yaşamamış isen gece terlemesi ile ama moderatörlerin dediği gibi test esas olan bende bekliyorum gününü

mehmet0909

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Haziran 14, 2017, 06:09:15 ÖS »
niye ilk gece terlemesi oluyor?çünkü insan vücudu herhangibir enfeksiyonda uyku halinde yani gece uykusunda savaşır bu herhangibir enfeksiyon olabilir veya hiv virüsü olmayabilir ondan ilk gece terlemesine bakılır ama illa gece terlemesi olacak diye bir kaide de yok tabi.

mehmet0909

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 14, 2017, 06:13:01 ÖS »
yani belirti hiç birşey test herşey demek oluyor bu.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Haziran 14, 2017, 06:22:51 ÖS »
Konu kilit