Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yardım Edebilir misiniz ?  (Okunma sayısı 1044 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Yardım Edebilir misiniz ?
« Yanıtla #15 : Mayıs 19, 2017, 03:20:06 ÖS »
Ben 3 yıl önce yaptırmıştım aile fotokopisi falan istemediler. Nüfus müdürlüğünden nüfus kayıt örneği ve gelir tespiti istiyorlar.O biraz uzun sürüyor. Görevliye teker teker cevaplar veriyorsun falan. Kimlik fotokopisi bikaç resim o kadar. Değişti mi bilmiyorum tabi ama kolay hallediliyor o...

hisoka2

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Mayıs 19, 2017, 11:50:52 ÖS »
Cevap yazan herkese teşekkür ederim, konuyu kapatmam gerekiyor. Ağustosta korunmasız ilişkinin üstünden  90 gün geçmiş olacak o zamana kadar beklemem gerek, test olduktan sonra eğer pozitif tanı çıkarsa sizden öğrenecek daha çok şeyim var, eğer negatif çıkarsa korunmasız ilişki konusunda büyük bir ders almış olacağım, şu an ne olduğum belli olmadığı için forumda boş yer kaplamak istemiyorum ben korunmasız ilişkide bulunduğum kişiyle konuştum bu konuyu ve onun daha önceden çok korunmasız ilişkisi olmuş üstelik hiv konusunda çok bilgisiz, ilişkide pasif konumda olduğumdan ve hiv akut döneminde yaşanacak belirtileri yaşadığım için pozitif çıkacağını düşünüyorum fobiklik yapmak istemiyorum ama sonuçta korunmasız şüpheli bir ilişkiydi neyse dediğim gibi test sonucundan sonra siteye gelsem daha doğru olacak tekrardan teşekkür ederim herkese kolay gelsin

tarantula

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Mayıs 20, 2017, 01:00:29 ÖÖ »
Elisa testi 6. haftadan sonra büyük oranda doğru sonuç veriyor. İçin içini yiyordur muhtemelen, anlıyorum. O yüzden 3 ay bekleyene kadar 6. haftadan sonra test ol derim ben. Negatif çıkarsa için epey rahatlar. 12. haftada yani 3. ayın sonunda da tekrar test olup iyice durumundan emin olabilirsin.

hisoka2

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Mayıs 20, 2017, 01:49:01 ÖÖ »
Elisa testi 6. haftadan sonra büyük oranda doğru sonuç veriyor. İçin içini yiyordur muhtemelen, anlıyorum. O yüzden 3 ay bekleyene kadar 6. haftadan sonra test ol derim ben. Negatif çıkarsa için epey rahatlar. 12. haftada yani 3. ayın sonunda da tekrar test olup iyice durumundan emin olabilirsin.

cevap için teşekkür ederim.
evet içim içimi yiyor açıkçası ve pozitif çıkma ihtimalini yüksek görüyorum.
ama 42. günden sonra doğru sonuç veriyor diyolardı elisa için ama benim devlet hastenesine gidince olacağım test elisa testi mi olacak onu bilmiyorum.
ama dediğiniz gibi 1.5 ay sonra test olmam mantıklı olabilir

antrasit

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Mayıs 20, 2017, 02:07:06 ÖÖ »
3 ay beklemeden de doğru sonuç alabileceğin testler var. Mavera ya sorarsan yardımcı olabilir.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #20 : Mayıs 20, 2017, 06:44:28 ÖÖ »
Konu kilit