Mavi-Banner

Gönderen Konu: Düşük pozitif  (Okunma sayısı 392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nescafe

• Yeni Üye
  • *
Düşük pozitif
« : Mayıs 03, 2017, 07:29:43 ÖS »
Selam arkadaşlar foruma bugün üye oldum  size bir soru sormak istiyorum lütfen cevap verin geçen hafta  sağlık raporu almak için devlet hastanesinde kan verdim sağlık kurulu başkanı özel olarak beni yanına çağırdı bana yaptıkları testte  sanırım elisa testi kan örneklerinin biri bozuk çıktı dedi hiv pozitif çıktığımı söyledi teyid için başka bir örnek aldılar ver ankaraya yollandı ayrıca bir aids  merkezine yönlendirildim ordada bir kan aldılar onlarda ankaraya yolladı şüpheli ilişkim yaklaşık iki sene önceönce bir kişiyle  tek sefer oldu  uzman bu bilgilerin aldıktan sonra hastaneyi aradı ve  değerlerimi aldı geri dönerken odaya girdiğinde gözün aydın dedi değerlerin düşük yalancı pozitiflik olabilir dedi bugune kadar herhangi bir şikayetim olmadı tamamen tesadüf üzerine gelişti herşey değerlerim kaç bilmiyorum o şokla soramadım zaten 10 gündür stresten her yerimde sivilce çıktı sizce durumum ne olabilir siz tecrübeli insanlarsınız

iss

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Düşük pozitif
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2017, 08:23:11 ÖS »
doktor zaten gerekeni söylemiş. yalancı pozitiflik büyük ihtimalle. tekrar aldiklari kan sonucunda netlige kavuşur durumun ama böyle bir izlenim almasaydi soylemezdi sana merak etme. yinede biraz sabretmen dogrulama testinin sonucunu beklemen gerekir.

Nescafe

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2017, 09:46:45 ÖS »
zaten beni tek rahatlatan şey doktorun bu ifadesi oldu yoksa bugüne kadar gelebileceğimi sanmıyordum umutla yarını bekliyorum perşembe sonuçların gelebileceğini söylemişlerdi umut ve korku yan yana gerçekten çok karmaşık... :((((((

My life

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2017, 10:37:11 ÖS »
Umarım öyledir ama sen her türlü sonuca hazırla kendink kötüyüde iyiyide düşün.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Mayıs 04, 2017, 07:15:43 ÖÖ »
İnşallah yalancı pızitiftir
Dua etmekten başka yapacak yok

Nescafe

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mayıs 04, 2017, 08:58:19 ÖÖ »
Şuan merkezin yanındaki bir bahçede oturuyorum sonuç geldimi bilmiyorum doktor geldimi onuda bilmiyorum içeri girmeye hiçmi hiç cesaretim yok elim ayağım titriyor çok yordu bu 10 gün beni

pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
  • adanalı
« Yanıtla #6 : Mayıs 04, 2017, 09:54:17 ÖÖ »
Insallah negatif sonuc cikar ama pozitif  cikarsa yapacak bisi yok hayat devam ediyor
Ve hic birseye engel degil pozitif olmak
Allaha sukur ne engelliyiz nede vucudumuzda eksik var
Turkiye sartlarinda suan en agir islerden birini yapiyorum hatta her hali ile hayat yasamaya deger

Nescafe

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Mayıs 04, 2017, 09:55:26 ÖÖ »
Arkadaşlar doğrulama binlerce şükürler olsun ki negatif geldi size desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum bundan sonra evlenene kadar bi cinsel-yasam temasta bulunmayı düşünmüyorum aşırı korktum çünkü sonuç elimde sağlık raporu için işlemlerime devam etmek için hastaneye doğru yola koyuldum çevremdeki bayan erkek herkesi çekinmeden uyaracağıma emin olabilirsiniz tekrar teşekkürler kabul ederseniz ara sıra yine buralarda olurum :)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Mayıs 04, 2017, 10:37:47 ÖÖ »
Negatif çıkmana da sevindim, bu olaydan ders çıkarmana da.

My life

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Mayıs 04, 2017, 11:04:40 ÖÖ »
Gözün aydın çok sevindim bundan sonra hep korun

Nescafe

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Mayıs 04, 2017, 12:08:44 ÖS »
Çok büyük ders oldu teşekkürler herşey için bu rahatsızlığın tedavisi içinde pozitif olan insanlar için tedavisi çıkması konusunda duacı olucam çünkü bizzat yaşamış gibi oldum neredeyse herşey gönlünüzce olsun inşallah en kısa zamanda kolay bi tedavisi çıkar