Mavi-Banner

Gönderen Konu: Fobik arkadaşlara yaptırım uygulanmaya başlanmıştır !!!!!  (Okunma sayısı 2356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Fobik arkadaşlara yaptırım uygulanmaya başlanmıştır !!!!!
« Yanıtla #30 : Şubat 06, 2017, 07:09:42 ÖS »
Hiç bir test sonucunu yorumlamak zorunda değiliz. Forumun kuralları var. Her senin gibi gelene onay verseydik burası çöpe dönerdi.  Ben de o hiv poziitiflerden biriyim. Ve benim gibiler emin ol senin gibilerden hiç hazzetmiyor ok? Understood? Be A Good boy Now.

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #31 : Şubat 06, 2017, 07:29:12 ÖS »
@Soru İşratei Merhaba:

Biz siteye giren herkesin belli bir okuma, okuduğunu anlama yetisine sahip olduğunu düşünüyoruz. Bilim adamlarının belirlediği test surelerin ısrarla  bize teyit ettirmeye çalışmak ya okuduğunu anlamamak ya da fobikliktir.

Siteden memnun değilsen benzer foumlar var.
Onlara gidebilir yada Yeni forum açabilirsin.

Biz burada belli bir seviye de konuşmayı tercih diyoruz.
Ya Bilader sen bunu diyorsun diye bir dil kabul edilemez.
Burada yardım eden etmeye çalışan herkes kendi boş zamanından feragat ediyor, bunu unutmayınız. Hiç birimiz bu konunun uzmanı da değiliz, para da almıyoruz.
Gönüllük esasına göre yapıyoruz.

Ben HIV negatif bir bireyim.
Ve kesinlikle pozitif bireylere sende su oldu mu, sende bu var miydi sorularını kabul etmiyorum. Öze hayat saygısızlık olarak adlediyorum.

Şüphe yaşadığın ve sağlam kaynak bulmakta zorlanacağın icin seni siteden uzaklaştırmadım ancak yazım tarzından ve hitabından dolayı 30 gün boyunca Yeni konu açamayacak ve yorum yapamayacaksın. Sonrasında aynen devam edersen süresiz uzaklaştırılacaksin.

Test sureleri, belirti, enfekte yollari ile gelen soruların bir çoğunu ben red ediyorum.
Bu konu hakkında Bir sorunu olan varsa bana ulaşabilir.

Sunu asla unutmayın:

Bu sitenin ana kuruluş amaci pozitif bireylerin sorunlarına yardım etmek ve Yeni enfekte olan bireylere psikolojik destek vermektir. Bunun yanında insanları bilinçlendirmek ve enfekte oldum mu diye çekinenlere elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz. Sıkıntısı olan düzgün bir dille yönetimle iletişime geçebilir.

Sevgiler:
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #32 : Şubat 06, 2017, 08:57:14 ÖS »
@Soru İşratei  dostum kusura bakma ama burda hickimse seni 10 gün boyunca eylemek zorunda değil. Sabırlı ve saygılı olmalısın önce.Burası öyle önüne gelenle atışacağın bir sosyal ağ değil. Endişeni anlıyorum ama boş boş konuşan sensin şu anda. Hem güvenmiyorsun buradakilere hem de cevap bekleyip pohpohlanmak istiyorsun.Koskoca adamsın ayıp sana!  Bekle kardeşim.10 günde ölmezsin merak etme.Uçkurunu tut sadece o 10 gün boyunca!
« Son Düzenleme: Şubat 06, 2017, 09:01:28 ÖS Gönderen: turuncu »

Kullanıcı teşekkür etti: Soru İşratei

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #33 : Şubat 06, 2017, 11:39:30 ÖS »
Arkadaslar burada pozitif arkadaslardan bilgi alirken lutfen onlarin yerine kendinizi koya**k bir tartim yapin biz negatiflere ragmen boylesine stres yasiyorken yaw hersey bitti nelerle ugrasiyorum derken onlarin icinde bu aptal virus damarlarinda dolasip duruyor. Yani sizin negatifleriniz pozitifleri nekadar sevindirsede onlara ait bir sonuc deyil ve icten ice durumlarina cok uzuluyorlar. Bunu belirttiklerindede onlari bencillikle sucluyorsunuz  yardim isteyelim yorum alalim ama kirici olmayalim

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #34 : Şubat 06, 2017, 11:46:59 ÖS »
Arkadaslar burada pozitif arkadaslardan bilgi alirken lutfen onlarin yerine kendinizi koya**k bir tartim yapin biz negatiflere ragmen boylesine stres yasiyorken yaw hersey bitti nelerle ugrasiyorum derken onlarin icinde bu aptal virus damarlarinda dolasip duruyor. Yani sizin negatifleriniz pozitifleri nekadar sevindirsede onlara ait bir sonuc deyil ve icten ice durumlarina cok uzuluyorlar. Bunu belirttiklerindede onlari bencillikle sucluyorsunuz  yardim isteyelim yorum alalim ama kirici olmayalim

içten içe durumlarımıza çok mu üzülüyoruz?? Evet ya gerçekten hasedimizden çatlıyoruz. Arkadaşım bu virüsle enfekte olmuş olmak acınası bir durumda olmak demek değildir. Kaş yapayım derken göz çıkarmışsın. Tıbbi durumumuz tedavi edilebilirdir. Bence dua et Allah sana dermansız dert vermesin.

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu, Soru İşratei

10milyonüstü

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Şubat 07, 2017, 12:15:07 ÖÖ »

içten içe durumlarımıza çok mu üzülüyoruz?? Evet ya gerçekten hasedimizden çatlıyoruz. Arkadaşım bu virüsle enfekte olmuş olmak acınası bir durumda olmak demek değildir. Kaş yapayım derken göz çıkarmışsın. Tıbbi durumumuz tedavi edilebilirdir. Bence dua et Allah sana dermansız dert vermesin.
@belirsizpozitif damarlarimda 10 milyondan fazla miktari belirsiz virus dolasiyor fakat sunu bil senin kadar uzulmuyorum... cunku suphelenip buraya uye olmadim... kuruntularim arasinda bogulmadim... taniyi aldim uye oldum arkadaslarim sagolsun uzulecek birsey olmadigini anlattilar ve artik uzgun degilim... insallah negatif cikarsiniz cunku bu kuruntularla cok komik oluyorsunuz :):):)

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #36 : Şubat 07, 2017, 09:31:28 ÖS »
Ne soyleseniz haklisiniz tabiki bu pisikolojiye gelmek icin sizin kadar yol kat edemedik cunku testler bir sonraki adima gecmemize yetmiyor. Sadece belirtiler yuzunden stres yasiyoruz ki o bile su an fazla geliyor. Size acimiyorum cunku bu tecrubeden  guclenerek ayaga kalkmissiniz. Her nekadar sizleri anlamaya calissamda yaninizda olmadan bunu anlayamam ne zaman ki testim pozitife doner aglar zirlarim ve daha kimbilir neler yasarim sonra yaninizda sizi aynen anlarim ama yinede hicbirinizi kirmak istemedim kirici olanlara birseyler anlatmak istedim matland  biraz sert bir uslubun var. Yerli ilac haberine verdigin cevabi gozden gecir.

Kullanıcı teşekkür etti: Matland, Soru İşratei

10milyonüstü

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #37 : Şubat 07, 2017, 10:34:10 ÖS »
Tüy de dikildi...

Soru İşratei

• Üye
  • *
« Yanıtla #38 : Şubat 21, 2017, 03:43:12 ÖÖ »
Arkadaşlar  burada  birinizin kalbini  kırdıysam  özür dilerim.  Affedin beni,  eğer  birinizin kalbini kırdıysam. Çok  stresli günler  geçiriyorum ve  inanın buna, ne yaptığı mı bende  bilmiyorum. Olay 60 gün önce oldu.  İnanın bu yazıklarıma  resmen kafa yı  bozdum. 6 yaşındaki kardeşime  sarılamıyorum, öpemiyorum. 60 günde  2 defa  banyo  yaptım. Matland, Ehlikeyf, Mavera  ve  diğer  insanlar  kusura bakmayın özür dilerim. Biliyorum çok  boş sorular  soruyoruz. Sanki infect olsa  öğrensek bir şey  yapacakmış gibi  boş boş sorular. Hakkınızı  helal  edin lütfen, Allah  yar ve  yardımcımız olsun. Bu olay ilk başıma  geldiğin de  kimseye  değil  BİLİME  ve SİYASETE çok kızıyordum. Neden bulmuyorlar ? neden daha  fazla  çalışmıyorlar  diye  ama  sonradan anladım ki  aslında  kendime  kızmam  lazım. Neyse hadi Allah a  emanetsiniz.

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #39 : Şubat 21, 2017, 08:10:34 ÖÖ »
Tüy de dikildi...
Dikilen sadece tüyüm olsaydı
Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

bodypoz

• Üye
  • *
« Yanıtla #40 : Şubat 21, 2017, 09:57:58 ÖÖ »
Beni de test süresi ve belirti soran fobiklerden çok, yanınızdayız, yok yardım etmek istiyorum, yok bizimde başımıza gelebilir, yok biraz gülelim diye başlık açan, konuşan negatifler sinirlendiriyor. Beyler bizim böyle saçma sapan desteklere ihtiyacımız yok. İhtiyacımız olan tek desteği doktordan alıyoruz. Sizde aynısını yapsanız ortada problem kalmayacak. Gerçekten insani duygularla birilerine yardım etmek istiyorsanız darülacezeye gidin. Özellikle 3335 ve ayhan demir gibi irite edici tipler bunların başını çekiyor, her yorumu beni çıldırtıyor.

Soru İşratei

• Üye
  • *
« Yanıtla #41 : Şubat 21, 2017, 02:24:47 ÖS »
@bodypoz

Sevgili Hocam,

Kusura  bakma. İnan amacım birinizi kırmak değil eğer öyle bir amacım olduysa, Allah şurada canımı alsın.

Sadece  korkuyorum. Tekrar  tekrar  özür dilerim.

Saygılarımla

10milyonüstü

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #42 : Şubat 21, 2017, 06:48:47 ÖS »
Fobiklikte ileriye gidenlere bizde ileriye gidip küfür edebiliyormuyuz????

3335

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Şubat 21, 2017, 08:00:11 ÖS »
@bodypoz  Merhaba ,

Fobik davranislarim oldu. Lakin ilk zamanlarda idi bu durum. Ondan sonra sirf azicik destek olabilmek. Seninle benim farkim olmadigini azicik olsada hissettirebilmek icin geliyorum buraya. Ama bakiyorum yanlis anlasiliyoruz galiba. Menfaat icin burda bulunmusuz gibi gozukuyoruz.Boyle ise dusuncen saygi duyarim. Diger arkadaslarinda boyle bir rahatsizligi olusuyor ise soylemeleri durumunda siteden ayrilabilirim. Zaten daha tani aldimmi almadimmi bunu zaman gosterecek.

10milyonüstü

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #44 : Şubat 21, 2017, 11:07:11 ÖS »
@10milyonüstü

Hocam öncelikle şunu söylemeden edemeyeceğim:
Ben burada kimseye küfür  etmedim ve aşağılamadım. Sadece yaşadığım olayı  geniş  çerçevede anlattım.
Tabi bu yaşadıklarım size  iğrenç  geldi. Olabilir. En son yazmış olduğum yorumda bir tane  arkadaşım cümlemi, yanlış  anlamış.İsimi hatırlamıyorum. Özellikle amacım ondan özür dilemekti. Yoksa  tekrar  söylüyorum kimse nin kimseye  küfür  etme  hakkı  yok. Küfür  olması durumunda savcılığa  veririm olayı. Ben kibarca  özür diledim. Ben kendi üstüme  alınarak bu yorumu yazıyorum. Ama ben kendimin fobiklikle ileri olduğu mu düşünmüyorum. Yani  3 ay ve sonrası negatif  alıp buraya  gelip bir  yorumda  bulunmadım. Yazmış olduğum yorumlar size  iğrenç geldi. Onay vermeme  haklarınız ve silme sizin elinizde iken bazı kişiler altında yorum yaparak. Aklı süre, kendince bir ezme düşüncesi içindeler. Ben onlarda  dahil olmak üzere  özür dilerim. Ama  bakıyorum özür dilememe rağmen daha küfür edebilirmiyiz diyorsunuz. Telefon numaramı  verebilirim oradan edersin istersen. Hadi  Allaha  emanet olun.

Saygılar
Sakin ol şampiyon lafım sana olsa ornekteki gibi etiket yapardim... durumunu anliyorum... benimde 4 yasinda bir kizim var... ilk etapta bende oyleydim... simdi tepemden inmiyor her aksam oyunlar... gulmeler eglenmeler... rahat ol... bu arada savcilik dedin yaaa bi tirstim bi tirstim ki sorma... yoldayim simdi gurcistana iltica ediyorum... kufur edilince idam olunmuyor... tahrik varsa kufur cogu zaman cezasiz birakiliyor yada min cezasi 3 ay maks 2 yil ceza verebiliyor buda 5 yildan az oldugu icin hukmun aciklamasi sonraya birakilip davali beraat ediyo... illa ceza alsin diye para dokup avukat tutarsan oda kabahatler kanununa gore 186 lira... yani kufur savcilik bunlar basit isler kardesim mazallah bilen biri cikar parasini verip zevkine sover... onemli olan sagligimiz kendine dikkat et... uzuntulerini anliyorum ama bagisiklik sistemimizin paralelidir guclu olmak gerek... hakkinda hayirlisi...