Mavi-Banner

Gönderen Konu: Fobik arkadaşlara yaptırım uygulanmaya başlanmıştır !!!!!  (Okunma sayısı 2356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Fobik arkadaşlara yaptırım uygulanmaya başlanmıştır !!!!!
« Yanıtla #15 : Haziran 12, 2016, 12:17:55 ÖÖ »
Arkadaşlar herkesin işi gücü var ugraşamazsınız ama sitede bir inceleme yapıp sorulan sorular hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız. Türk insanı hep aynj şeyleri sormak tarzında devam ediyor bunu anca en çok sorular sorular diye bir bölümde cevaplaya**k yapbilirsiniz yada baktınız hep aynı soruluyor bu kpnuda bilgili insanlar cevap vermez o sorulara o kişilerde forumda araştırma yapmar

mehmet0909

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Temmuz 01, 2016, 08:06:24 ÖS »
yazık valla çok yazık zamanında iyi kötü emeğimiz geçti anlattık anlamadılar..

mehmet0909

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Temmuz 14, 2016, 12:11:17 ÖÖ »
Gökyüzü adlı kullanıcı  artık  sitenin amacı dışında  sorular  sormaya  başladı  ve cevap  vermeyince  bana  saçma  sapan ithamlarda  bulundu. Yazdığı  tüm yorumlar  silinip  forumdan  uzaklaştırılması  yöününde  uyarı  verildi.

DiĞER fobik arkadaşımız ise  herkese  mail atarak aynı soruları sorduğu için uyarı alıp  tekrarlaması durumunda  siteden  uzaklaştırılması  için  gerekli  önlemler  alındı

Bu forumda  birçok  hiv pozitif  arkadaşımız ve  yeni  tanı almış  hiv pozitif arkadaşlarımız  yer almaktadır.

Hiçbir üye  yada  kullanıcı  ÇOK  ŞÜKÜR TESTİM  NEGATİF GELDİ, HİV BULAŞIÇI HASTALIGI ÇOK KÖTÜ, BULAŞIRSA İNTİHAR  EDERİM , TESTİM NEGATİF  GELİRSE  ADAKLAR  KESİCEM  GİBİ CÜMLELER  KULLA-NA-MAZ

BU cümleleri  kullanarak  yeni  tanı almış  arkadaşların  psikolojisini bozmaya  ayrıca  kimsenin kimseye  hakaret  etme  gibi bir lüksü yok

Ayrıca  burası  date  yada  hornet gibi  partner  bulabilecegin bir sitede degil, kimsenin cinsel  tercihi, ne iş yaptıgı  gibi  durumlar  kendi özel  bilgileridir

TÜM  HERKESE  UYARI  NİTELİGİNDEDİR.........

Gökyüzü bana da aynılarını söledi.
Aklına estikçe yakışıklı prensim nasılsın napıyosun diye yazıyodu.Numarasını verdi aramadım diye açtı ağzını yumdu gözünü.
Kaile almayınca da pis sarhoş demeye başladı.
Manyak afedersin..
Gökyüzü başka bir sitenin admini?sen emin misin bu konuşmalara?

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #18 : Temmuz 14, 2016, 09:28:41 ÖÖ »
o  arkadaş  artık  ısrar derecesinde  ve  cinsel içerikli sohbetler  yapmaya  başlayıp, cevap  vermeyincede  hakaret edecek kadar  basit birisiydi  sadece bana  değil, birçok üyeye  bu şekilde yazdı, belkide amacı  forumu trollemekti ama  amacına  ulaşamadı
BİL ÖNEMSE  KORUN.

Theodor

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #19 : Temmuz 14, 2016, 09:32:06 ÖÖ »
Gökyüzü adlı kullanıcı  artık  sitenin amacı dışında  sorular  sormaya  başladı  ve cevap  vermeyince  bana  saçma  sapan ithamlarda  bulundu. Yazdığı  tüm yorumlar  silinip  forumdan  uzaklaştırılması  yöününde  uyarı  verildi.

DiĞER fobik arkadaşımız ise  herkese  mail atarak aynı soruları sorduğu için uyarı alıp  tekrarlaması durumunda  siteden  uzaklaştırılması  için  gerekli  önlemler  alındı

Bu forumda  birçok  hiv pozitif  arkadaşımız ve  yeni  tanı almış  hiv pozitif arkadaşlarımız  yer almaktadır.

Hiçbir üye  yada  kullanıcı  ÇOK  ŞÜKÜR TESTİM  NEGATİF GELDİ, HİV BULAŞIÇI HASTALIGI ÇOK KÖTÜ, BULAŞIRSA İNTİHAR  EDERİM , TESTİM NEGATİF  GELİRSE  ADAKLAR  KESİCEM  GİBİ CÜMLELER  KULLA-NA-MAZ

BU cümleleri  kullanarak  yeni  tanı almış  arkadaşların  psikolojisini bozmaya  ayrıca  kimsenin kimseye  hakaret  etme  gibi bir lüksü yok

Ayrıca  burası  date  yada  hornet gibi  partner  bulabilecegin bir sitede degil, kimsenin cinsel  tercihi, ne iş yaptıgı  gibi  durumlar  kendi özel  bilgileridir

TÜM  HERKESE  UYARI  NİTELİGİNDEDİR.........

Gökyüzü bana da aynılarını söledi.
Aklına estikçe yakışıklı prensim nasılsın napıyosun diye yazıyodu.Numarasını verdi aramadım diye açtı ağzını yumdu gözünü.
Kaile almayınca da pis sarhoş demeye başladı.
Manyak afedersin..
Gökyüzü başka bir sitenin admini?sen emin misin bu konuşmalara?
Yok emin değilim,okuduğum kitaplardaki karakterlerden esinlenip kafamdan kuruyorum.
G.tümden böyle konuşmalar uyduruyorum sonra da..

Hiv pozitif olmak ahlâki değil,tıbbi bir durumdur.

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #20 : Temmuz 14, 2016, 02:22:04 ÖS »
 ::) cuk.
There's a light guiding my way.

Kullanıcı teşekkür etti: Theodor, Snowman

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Şubat 01, 2017, 10:49:07 ÖÖ »
Arkadaslar yapmayin bende belirtilerle ugrasiyorum evet testlerim negatif ve fobigim suan kabulleniyorum ancak sizlere karsi eskiden duydugum hislerim suan cok farkli kendi aranizdaki dayanismadan tutun da fobiklere verdiginiz bilgilerle ve her ikna olup test olup negatif alanlara sevindiginizi gorunce insanlik hakkinda kendimi yargiladimve halen aranizdayim ve olmaya gayret edicem bu aptal virusun birgun pat diye tedavisinin bulunacagi gunu   bende sizinle beraber iple cekiyor olucam.

Ally

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #22 : Şubat 01, 2017, 02:20:45 ÖS »
Bu sitenin pozitifler için olduğu kadar negatif veya şüpheli arkadaşlar içinde çok fazla yararlı olduğunu düşünüyorum.  İnsanlar bilgilenmeye geliyor ve eğer bir bilgi öğrenir de bilinç altına işlerse bu site adına ne kadar güzel bir şey.  Ama yaptırımlar çok güzel tabi sonuçta herşeyin bir sınırı olmalı:)
Hepinize pozitif bir gülücük :)

cem_gunaydin

• Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Şubat 01, 2017, 03:56:53 ÖS »
Değerli kardeşlerim, hiv kavramıyla  somut olarak elisa testimi yaptırınca karşılaştım ve hepinizin malumu olduğu üzere etrafımdaki kişilerle paylaşamadım.  İnternetten araştırma yaparken bu forumları karşılaştım. Sorular sordum ve içten samimi cevaplar aldım. Arkadaşlarımızın temennileri ve yorumları ile 1 ay western blot sonucunu bekledim.  Zor bir süreçti. Ama artık kendimi bir pozitif olarak hazırlamıştım. İlk hissettiklerim ile 1 ay sonundaki hazır bulunuşluğunum sebebi bu forumdur.  Sonuç negatif geldi ama bugün herkese hiv + konusunda bilgilendirme yapıyorum. Hatta bulunduğum ilde dernekleşme adına neyapabilirim onu araştıracağım. Neden mi? Bu sitedeki güzel insanların naifliğini gittiğim enf.uzmanı göstermedi. Adam direkt yüzüme aids olmuşsunuz  dedi. Arkadaşlar fobik ler olsa da bu site herkese açık olmalı burası bir okul olmuş, insanlar eminim ki azami faydalanıyorlar ve sizler de ciddi teşekkür ve dua alıyorsunuz. Hepimizi çookkk seviyorum.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı teşekkür etti: Matland

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #24 : Şubat 01, 2017, 04:20:46 ÖS »
Değerli kardeşlerim, hiv kavramıyla  somut olarak elisa testimi yaptırınca karşılaştım ve hepinizin malumu olduğu üzere etrafımdaki kişilerle paylaşamadım.  İnternetten araştırma yaparken bu forumları karşılaştım. Sorular sordum ve içten samimi cevaplar aldım. Arkadaşlarımızın temennileri ve yorumları ile 1 ay western blot sonucunu bekledim.  Zor bir süreçti. Ama artık kendimi bir pozitif olarak hazırlamıştım. İlk hissettiklerim ile 1 ay sonundaki hazır bulunuşluğunum sebebi bu forumdur.  Sonuç negatif geldi ama bugün herkese hiv + konusunda bilgilendirme yapıyorum. Hatta bulunduğum ilde dernekleşme adına neyapabilirim onu araştıracağım. Neden mi? Bu sitedeki güzel insanların naifliğini gittiğim enf.uzmanı göstermedi. Adam direkt yüzüme aids olmuşsunuz  dedi. Arkadaşlar fobik ler olsa da bu site herkese açık olmalı burası bir okul olmuş, insanlar eminim ki azami faydalanıyorlar ve sizler de ciddi teşekkür ve dua alıyorsunuz. Hepimizi çookkk seviyorum.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sana negatif olduğun halde aids olmuşsun diyen doktor artığı yediği kaba tüküren bir mahluktur nokta.

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #25 : Şubat 01, 2017, 04:32:46 ÖS »
İste bu ve bunun gibi doktorlar ve On yargili personel yuzunden  ozel labaratuvarlara para harciyoruz. Yoksa sonuc  ayni sadece 2 gun yerine 2 bilemedin 3 saat icinde sonuc hazir. Ve pozitif olup olmaman onlari germiyor.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #26 : Şubat 01, 2017, 08:00:21 ÖS »
Admin ve modların sabırlarını takdir ediyorum. Bu durumdan uzaklaşıp günde 1 defa ilaçlarını alıp hayatlarına devam etmek yerine burada bir sürü pozitife,negatife,fobiğe,akılsıza cevap verip tavsiyelerde bulunuyorlar.Sayelerinde ben de çevremde ve sitede bu virüs hakkında az çok birşeyler yazabilecek seviyeye geldim. Tanı alınmasından sonraki o kötü dönemi sayenizde kolay atlattım. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
Ancak şunu da söylemeliyim ki  bir üye olarak fobik sorular cidden geriyor. Test sorularına bakmıyorum beni ilgilendirmiyor çünkü. Bilmen gerekeni biliyorum testler hakkında. Fobik konuları görünce neden bunları onaylıyorlar ki dediğim çok olmuştur. Sanırım bu sorun yöneticiler arasında da bir problem. Bunu önce kendi aranızda çözmeniz gerektıgını düşünüyorum.
Böyle uyarılar  ara ara olmalı zaten. Zararı olmaz kesinlikle okuyan herkes anlatılmak isteyeni anlayacaktır.İşte anlamadıkları anda sorularının onaylanmaması ve kimsenin...ne sizin ne biz üyelerin gerilemesi tamamen size bağlı. Ayrıca kişilerle değil fikirlerle  (fobiklikle,salaklıkla) ilgilenmenizin daha dogru bir karar olacağını düşünüyorum.Yabi burada bizim için çok da özel olmayan bir nickle fobiklik yapanları ifşa etmenin kimseye faydası yok bence. Fobikligin bitmesini isterken bunun üzerinde çok durup,soruları onaylayıp, kişisel ifşaya gitmek tutarlı bir yaklaşım değil.
Zaten sırf konu çok olsun, forum sürekli aktif olsun çabasında olduğunuzu düşünmüyorum.Yani öyle olması gerekir diye düşünüyorum. Arada böyle uyarılar mutlaka olmalı.Ama fobiklere yol açıp, kisisellestrip kimliği önemsiz birilerini ifşa etmek çözüme ulaştırma noktasında dediğim gibi tutarlı yaklaşımlar değil.
İyi ki varsınız 😊

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #27 : Şubat 01, 2017, 08:13:08 ÖS »
Admin ve modların sabırlarını takdir ediyorum. Bu durumdan uzaklaşıp günde 1 defa ilaçlarını alıp hayatlarına devam etmek yerine burada bir sürü pozitife,negatife,fobiğe,akılsıza cevap verip tavsiyelerde bulunuyorlar.Sayelerinde ben de çevremde ve sitede bu virüs hakkında az çok birşeyler yazabilecek seviyeye geldim. Tanı alınmasından sonraki o kötü dönemi sayenizde kolay atlattım. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
Ancak şunu da söylemeliyim ki  bir üye olarak fobik sorular cidden geriyor. Test sorularına bakmıyorum beni ilgilendirmiyor çünkü. Bilmen gerekeni biliyorum testler hakkında. Fobik konuları görünce neden bunları onaylıyorlar ki dediğim çok olmuştur. Sanırım bu sorun yöneticiler arasında da bir problem. Bunu önce kendi aranızda çözmeniz gerektıgını düşünüyorum.
Böyle uyarılar  ara ara olmalı zaten. Zararı olmaz kesinlikle okuyan herkes anlatılmak isteyeni anlayacaktır.İşte anlamadıkları anda sorularının onaylanmaması ve kimsenin...ne sizin ne biz üyelerin gerilemesi tamamen size bağlı. Ayrıca kişilerle değil fikirlerle  (fobiklikle,salaklıkla) ilgilenmenizin daha dogru bir karar olacağını düşünüyorum.Yabi burada bizim için çok da özel olmayan bir nickle fobiklik yapanları ifşa etmenin kimseye faydası yok bence. Fobikligin bitmesini isterken bunun üzerinde çok durup,soruları onaylayıp, kişisel ifşaya gitmek tutarlı bir yaklaşım değil.
Zaten sırf konu çok olsun, forum sürekli aktif olsun çabasında olduğunuzu düşünmüyorum.Yani öyle olması gerekir diye düşünüyorum. Arada böyle uyarılar mutlaka olmalı.Ama fobiklere yol açıp, kisisellestrip kimliği önemsiz birilerini ifşa etmek çözüme ulaştırma noktasında dediğim gibi tutarlı yaklaşımlar değil.
İyi ki varsınız 😊
öncelikle teşekkür ederiz. amacımız burda demokratik ve kaliteli bir platform oluşturmak. Çoğu arkadaşın konusu ve iletileri onaylanıyor. onaylamadığımız iletiler de tabiki çok fazla ve aslında bunları siz gerçekten görmüyorsunuz. daha dün birisi ''yeter artık iki haftadır yazıyorum siliyorsunuz'' diye yazdı.''yalvarırım onaylayın'' ''yetti artık canıma onaylayın'' vs. türü iletileri direk siliyorum zaten. Hiçbir fobiğe geçit vermemeye çalışıyoruz. Ve ben başarılı olduğumuza inanıyorum. Diğer yandan aslında çok da yazılı kurallara bağlı değiliz. Ortak konularda hemfikiriz sadece. Amacımız forumu çöplüğe çevirmemek. Tabi demokratik bir platform burası. Fobik ara ara onaylanan mesajlar olabiliyor ve o moderatör arkadaşımızın takdiridir. Ve bu duruma saygı duyuyoruz. Mesajlarda herkesin gizliliği için kişisel paylaşımlara izin vermiyoruz. Kimse fake bile olsa mail adresi, telefon numarası vs. veremez. Kimsenin kimseye hakaret etmesine izin vermiyoruz. Saygı çerçevesinde eleştirileri doğal olarak onaylıyoruz. Üyelerin görüşlerine elbetteki açığız. Önemli olan daha kaliteli bir forum oluşturmak. Biz sadece bir süzgeç görevi görüyoruz arkadaşlar.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #28 : Şubat 06, 2017, 06:51:46 ÖS »
@Soru İşratei
Beğenmiyorsan siteyi ziyaret etmeme özgürlüğüne sahipsin. Seni kimse zorla buraya sokmuyor. Tabiki sadece pozitiflerin sitesi değil. İnsanlar burdaki sabit başlıklardan bir sürü şey öğrenebilir. Ki biz de bunu istiyoruz zaten. Demişsin ki insanlar burada testlerini yorumlatıyor. Biz burda fal mı bakıyoruz ne yorumu? O kadar test olmuşsun bravo e bir zahmet test olduğun yerdeki doktoruna da yorumlatıver. Zaten bunu yapıyorsun ama buraya bir tasdik bir aferin koçum zımba gibisin dememiz için geliyorsun. Aslında bunun için oluşturulmuş bir site var. Bilmem ne rehberi diye. Orda insanlar test yorumluyorlar. Orası bak çok uygun. Tam sana göre.

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu

Soru İşratei

• Üye
  • *
« Yanıtla #29 : Şubat 06, 2017, 07:03:50 ÖS »
@Matland   
Kardeş önce  birbirimize  boş boş yorumlar  yapmayalım koca  adamlarız tamam, doktora  yorumlatmadım. Netten sonucu  aldım. O kadar  doktora  mail attım. Cevap  veren olmadı. Zaten gerçekten kaliteli insan olsalar dönerler biliyorum benim tonlarca  var  oluşturur bir blok sitesi yazar insanlar okur. Serhat ÜNAL a  gittim o  6 ay  diyor. Çağakan hoca ya  gittim. 3 ay diyor. ve bunların odası  yan yana  daha sonra  Düzel Lab a  gittim 60 gün yüzde 100 diyor. Şimdi bu karmaşada  sen bana  zımba  gibi  desen  ne  demesen ne  olur. Buradaki insalara  sormamın sebebi burada  HİV + olmuş  arkadaşlar  var  ve benim soruma  cevap bilecek nitelikte  bilgili insanlar  var. Ondan dolayı buraya geldik soru  sormaya  çalışıyoruz  AMA  SENİN GİBİLER  bunu  paylaşmıyor  oturmuşsun oraya  boş laf  salatası  yapıyorsun. Yok kitledim yok  nokta  koydum bir  tane  insanda  demiyor ki yav arkadaş burası ne  sitesi insanlar  merak ettiklerini soruması lazım. demiyor. ve Kaldıki insanlar  şunu  görmüyor  sadece  Anti-HİV  testinden yorumda  bulunuyorsunuz. Doktor  değilim ve sordum cevap  gelmedi. Randevuya  10 gün var. 10 gün boyunca rahat  rahat  oturmamı mı soyluyorsun eğer  öyle  diyorsan boş laf  yapıyorsun bak şimdi  ya  bu  yorumu  paylaşmazsın yada  beni engellersin çok garip  kafadasınız  kardeş  change  edin bu kafayı  ok