Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yeni tanı ve ilaç  (Okunma sayısı 402 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sarlo

• Yeni Üye
  • *
Yeni tanı ve ilaç
« : Mart 17, 2017, 09:17:41 ÖÖ »
Herkese selam, ben ilacımı dün aldım. (25 yaş ) Estetik bi operasyon gecirmek. Üzereyken hiv virüsü taşıdığımı öğrendim. Şanslıyımki öğrendim. Etrafta bilmeyen binlerce kişi var. Bu durum icin üzülmüyorum. Tıp cok iyi bir seviyede. Hemen hemen yazdıklarınızı okudum. Zamanı geldiğinde kanımız negatif olucak ama düğüncelerimiz her konu icin pozitif ommaya devam etsin lütfen. Bu ilik tedavisine  ilişkin bişey bilmiyorum ama yurtdışından aldıgım habere göre Kamel Khalili adında doktor hiv in ilacını bulmuş. Araştırmaları sonrasında deneyler yaparak insan üzerinde denemeye kadar gelicek. Cok değil 3-5 yıl sonra bu ilac satışa cıkıcak. Tabi kac para üzernde cıkar bilemem. Suanki ilaclar bile bu ücretteyse:) yalamı kendinize zehir etmeyin. Korunarak ilişkinizi yaşayın ve kimsenin hayatınıda karartmayın. Sevgiler.

Kullanıcı teşekkür etti: xamxaniaq

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Yeni tanı ve ilaç
« Yanıtla #1 : Mart 17, 2017, 11:15:19 ÖÖ »
Sana da selam, ilacın hayırlı olsun şifa olsun. Hiç aksatmadan iç ve kontrollerine git. Aklına takılan her şeyi de bize sorabilirsin.

Henüz böyle bir kesin ilaç haberi ben duymadım, her habere inanıp boşa ümitlenmemeni tavsiye ederim. Kuzay kore'de bulmuştu muhteşem mucize ilaç hiv'den diyabete romatizmaya kansere guatra kısırlığa her şeye iyi geliyordu, falan filan...  ::)

Sarlo

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 17, 2017, 11:55:48 ÖÖ »
Unut ekmeğimiz olsun:) sorun değil gayet sağlıklı spor yapan hayalleri icin calılan biriyim. Bu normal bi birüs kanseri vücuttan yok eden ilaclardan ziyade düşüncedir. O yüzden polyanna değil ama iyi düğünmek çözüm getirir.  İlaçla ilgili şu aklıma takıldı. Doktor soylemeyi unuttu ya da ben anımsamıyorum. Yemekten sonra mı alıcam yoksa yemek yerken aeadamı alıcam.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Mart 17, 2017, 01:18:59 ÖS »
Stribild ise yemekle beraber almalısın.

xamxaniaq

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 24, 2017, 09:15:42 ÖS »
Herkese selam, ben ilacımı dün aldım. (25 yaş ) Estetik bi operasyon gecirmek. Üzereyken hiv virüsü taşıdığımı öğrendim. Şanslıyımki öğrendim. Etrafta bilmeyen binlerce kişi var. Bu durum icin üzülmüyorum. Tıp cok iyi bir seviyede. Hemen hemen yazdıklarınızı okudum. Zamanı geldiğinde kanımız negatif olucak ama düğüncelerimiz her konu icin pozitif ommaya devam etsin lütfen. Bu ilik tedavisine  ilişkin bişey bilmiyorum ama yurtdışından aldıgım habere göre Kamel Khalili adında doktor hiv in ilacını bulmuş. Araştırmaları sonrasında deneyler yaparak insan üzerinde denemeye kadar gelicek. Cok değil 3-5 yıl sonra bu ilac satışa cıkıcak. Tabi kac para üzernde cıkar bilemem. Suanki ilaclar bile bu ücretteyse:) yalamı kendinize zehir etmeyin. Korunarak ilişkinizi yaşayın ve kimsenin hayatınıda karartmayın. Sevgiler.
her kelimesi ile dogru yazi ve yazar herseyde hakli .. eklemek istedigim butun dunya bu virusun panzehirini bulmaya calisiyor kubadan koreye kadar ve herkes farkli yontemlarle sonuca ilerliyor ve sonuca yaklasan 1 kisi degil ama en yakini dr khalili 2020de ilacin piyasaya surulecegini iddia ediyor