Mavi-Banner

Gönderen Konu: 90 gün korkusu  (Okunma sayısı 777 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süpheeee

• Yeni Üye
  • *
90 gün korkusu
« : Mart 16, 2017, 01:22:52 ÖÖ »
Hicam benim sorunda su olacak evaplarsaniz sevinirim. Ben supheli iliskiden 4 hafta sonra elisa oldum ama bu sure icinde sogruluk payi dusukmus. 6. Hafta tekrar oldum negatof cikti yine. Ama ben hala inanilmaz tedirginim psikolojim bozuldu delirme noktasina geldim. Kesin sonuc icin 90. Gunde yaptrmam lazimmis ama iste o gune kadar bu stresle kafayi yemekten korkuyorum. 45. Gunde negatif cikan sonuc 90. Gunde pozitif cikaak diye cok korkuyorum

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: 90 gün korkusu
« Yanıtla #1 : Mart 16, 2017, 06:55:44 ÖÖ »
Hicam benim sorunda su olacak evaplarsaniz sevinirim. Ben supheli iliskiden 4 hafta sonra elisa oldum ama bu sure icinde sogruluk payi dusukmus. 6. Hafta tekrar oldum negatof cikti yine. Ama ben hala inanilmaz tedirginim psikolojim bozuldu delirme noktasina geldim. Kesin sonuc icin 90. Gunde yaptrmam lazimmis ama iste o gune kadar bu stresle kafayi yemekten korkuyorum. 45. Gunde negatif cikan sonuc 90. Gunde pozitif cikaak diye cok korkuyorum

Çok düşük bir ihtimal bu korkmana değmez
90'da gene teyit ettir tabi
Bundan sonra da hep korun!

Ha günlük yaşamını etkileyecek kadar yoğun bir korku ve panik yaşıyorsan bunun çaresi psikiyatriye gitmek. Drun vereceği ilaçlar normale dönmene yardımcı olacaktır. Günümüzde anksiyete, takıntı, panik atak vs hepsi çok güzel tedavi edilebilen hastalıklardır.
« Son Düzenleme: Mart 16, 2017, 07:01:14 ÖÖ Gönderen: Mavera »

Musakatırcı

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mayıs 04, 2017, 03:45:34 ÖS »
Merhaba şüpheli ilişkimden 23 gün sonra Anti Hıv Antikoru + P24 antijeni testi yaptırdım. Sonuç negatif geldi. Süre ve test yeterlimidir. Teşekkürler..

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Mayıs 04, 2017, 04:03:59 ÖS »
Yeterli cevap verildi konu kilit

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Mayıs 04, 2017, 05:14:03 ÖS »
Merhaba şüpheli ilişkimden 23 gün sonra Anti Hıv Antikoru + P24 antijeni testi yaptırdım. Sonuç negatif geldi. Süre ve test yeterlimidir. Teşekkürler..

Kombo test ise yani tek sonuç var ise Hayır 28 den sonra önerilir kombo-ha ama yol gösterir
90 gün dolunca elisa yaptır değişmeyecektir inşallah