Mavi-Banner

Gönderen Konu: Kötü haber  (Okunma sayısı 754 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Kötü haber
« : Mart 13, 2017, 09:13:50 ÖÖ »

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
Ynt: Kötü haber
« Yanıtla #1 : Mart 13, 2017, 09:42:56 ÖÖ »
O doktorlara yaziklar olsun.
Ayrıca o cocuguda o hale getiren seref yoksunu aciz kimse allah onun veya onlarinda belasını versin.

power

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mart 13, 2017, 10:28:32 ÖÖ »
yazıklar olsun allah kahretsin bunlar nasıl yemin ediyorlar çok üzüldüm çok :( :(

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mart 13, 2017, 10:45:35 ÖÖ »
aynı haberi bende dram içinde okudum, hacettepe gibi bir hastahanede bile hiv li diye müdahale edilmemesi durumunda toplumun bizim durumumuzu kabullenmesi bence çok zor :(

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Mart 13, 2017, 11:03:50 ÖÖ »
Benzer bir durumla ben de karşılaştım. Daha önce de paylaşmıştım. Ankarada çok önemli bir hastanenin başhekimi, ben ona doktor müsvettesi kan emici iğrenç yaratık diyorum, bana sen nasıl gelip burda test olup personelimi riske atarsın dedi. Ah daha iyi bir ülkede yaşasaydık o kadını yasal olarak doktorluk yapamayacak duruma getirirdim. Maalesef bunun gibi insanlar karşısında tedaviye ihtiyaç duyan bir birey yerine cebinde çalınacak parası olan yolunacak kaz olarak görüyorlar. Beyaz önlüklü kapitalist vampirlere dur demedikçe maalesef böyle haberler çok duyarız.

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 13, 2017, 12:07:37 ÖS »
Oncelikle 18 yasinin altinda olmasi buna ek olarak zihinsel engelli olmasi bunun yaninda hiv hastasi olmasi ve doguma kadar beklemeleri hastanede mudahale etmemeleri bu haberin alt basliklari ulkenin ozeti gibi yaziklar olsun

tween

• Katılımcı Üye
  • *
  • korkma ! test ol
« Yanıtla #6 : Mart 13, 2017, 01:31:00 ÖS »
Hacettepe de muayene edilmemesi gibi bir durum söz konusu değil,hacettepeye gelmeden önce hastane hastane dolaştırlmış,son çare Hacettepe acilin önüne bırakıp kaçmışlar ve Hacettepe anında gereğini yapmış @bejaia
hiv'in belirtisi olmaz, delirtisi olur ! olunacak tek bir test kesin çözümdür.

kartalx

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Mart 13, 2017, 02:07:08 ÖS »
merhaba arkadaşlar,hıv pozitif değilim ama bu site sayesinde hayata daha pozitif bakıyorum.ve yaşanan bu korkunç olay  son derece üzücü. akli dengesi yerinde olmayan bir kıza tecavüz edilmiş, bile bile hıv virüsü bulaştırılmış ve bu zavallı  ile ilgilenen olmamış anlaşılan.bunun hukuki bir yaptırımı olmalı bence, yani bir doktor  kesinlikle  böyle hayati bir durumda, kendini çeşitli  tıbbi gereçlerle koruya**k  müdahale etmelidir.sonuçta estetik amaçlı bir operasyon değil bu, hayati bir durum. ve insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı çok yazık... umarım tez zamanda bu virüsün kesin tedavisi aşısı vb bulunur da tüm  hıv pozitif arkadaşlarımız  kurtulur.Allah hepinizin yardımcısı olsun,
   saygılarımla...

Eirene

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Mart 13, 2017, 03:17:03 ÖS »
Pozitif Yaşam Derneği'nden Canberk'in paylaşımı şu şekilde:
Bir çoğunuzun haberdar olduğu ve bizlerle paylaştığı ekteki haberle ilgili, haber içeriğinin yanlış olduğu ve Hacettepe Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Serhat Ünal hocanın yarın bir açıklama yapacağını öğrendik. Yarın Serhat Hoca olayın gerçek yüzünü paylaşacak. Lütfen her gördüğümüz haberi yüzde yüz doğru kabul ederek ani reaksiyonlar vermeyelim. Çoğu zaman gerçekler yansıtıldığından çok farklı oluyor.

Kullanıcı teşekkür etti: Matland, ehlikeyhif

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Mart 13, 2017, 03:22:56 ÖS »
Süper haber

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Mart 13, 2017, 05:13:22 ÖS »
Bu sabah yolda radyo haberlerinde duydum ve çok üzülmüştüm.
Muhtemelen kız zihinsel özürlü diye tecavüz olayı var tecavüz eden şerefsiz de + belki bilmiyordu belki de biliyordu. Öff çol kötü düşünmek istemiyorum.

İnşallah iyi haberler alırız. Tedavi görmüyorsa çocuğu da + doğabilir. :(