Mavi-Banner

Gönderen Konu: Bazı yanıtını aradığınız sorular haydar dümene sorulan sorular gibi!  (Okunma sayısı 309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yeni hayat

• Üye
  • *
Merhaba merhaba
Biz hiv + bir bireyiz. Aranızda kaç kişi hiv - bilemeyeceğim. Şunu belirtmek isterim ki bizde hiv + olmak istemezdik. Burada hepimizin kaderi ortak hiv + olarak buradaki arkadaşları elimizden geldikçe yaşadığımız tecrübelerle aydınlatmaya çalışıyoruz. Düzgün bir üslupla ve soruyla hepsini arkadaşlarımız yanıtlamaya çalışıyor. Foruma hemen hemen hergün giriyorum ve çoğu şeyi okumuyorum bile artık önemli olabilecek şeylere göz atıyorum neden diye sorarsanız yönelttiğiniz sorular haydar dümene yöneltilen sorular gibi kimse sizi boğazlayıp partnerinizle korunmasız ilişki yaşayacaksınız diye zorlamadı. Bizden görüyorsunuz kimimiz cinsel birleşmeye kimimiz kan yolu ile veya dövme vs. Tanı almış insanlarız yaşıyormuyuz yaşıyoruz siz hiv - veya fobik Arkadaşlar paçalarınız tutuşunca Yok tükürdü bulaşır mı negatifim pozitif olur muyum ?? Lütfen yanlış anlamayın her bireyi yargılamak adına bunları yazmıyorum. Sizlerde görüyorsunuz sorulan soruları bu hastalıktan çok mu korkuyorsun? Korunarak birleşme gerçekleştireceksiniz merak etmeyin ola ki pozitif bir sonuç aldınız korkmayın ölmüyorsunuz kimse aaa bu hiv + demiyor. İlaç ile hayatını sürdürmek mümkün. Biz böyle yaşıyoruz öldük mü? Hayır! Kendine iyi bakarsan tedavine 4 elle sarılırsan allah nasip ederse kimse ölmez. Sağlıcakla kalın...

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez, Matland, Mavera, ehlikeyhif, turuncu, kamikaze