Mavi-Banner

Gönderen Konu: Üyeliği, mesaj atması, yorum yapması yasaklanan üyeler hakkında.  (Okunma sayısı 816 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Herkese Merhaba:

Son günlerde artan fobik soruların önünü kesmek için bazı üyeler forumdan yasaklanmış, mesaj atmaları ve yorum yapmaları yasaklanmıştır. Genel olarak herkesin gerekli mesajları aldığını düşündüğümden dolayı kendi yasakladığım üyelerin, yasaklılık durumlarını bana mesaj atmaları durumunda kaldıracağım.

Benimle iletişiminizi bu mesaja uyarı vererek yada mail atarak yapabilirsiniz.

Ancak:

Bu üyelerin devam etmeleri yada herhangi bir şekilde başka konular altında soru sormaları durumunda, üyelikleri kalıcı olarak yasaklanacak ve silinecektir.

Sevgiler.
« Son Düzenleme: Şubat 20, 2017, 01:32:32 ÖÖ Gönderen: ehlikeyhif »
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

floydmayweather

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Üyeliği, mesaj atması, yorum yapması yasaklanan üyeler hakkında.
« Yanıtla #1 : Ağustos 29, 2017, 09:48:45 ÖS »
Merhaba, mesaj atma bölümü bulamadım acaba uygulama indirmek mi gerekiyo yoksa telefonda chrome dan da mesaj göndermek mümkün mü?

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 29, 2017, 10:38:41 ÖS »
üyelerin mesaj atma hakkı yok. Kişisel iletişim bilgisi paylaşılmaması ve burasının çöpçatan sitesi olmaması adına böyle bir önlem aldık.

floydmayweather

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 29, 2017, 11:35:58 ÖS »
Anladım teşekkürler @Matland

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 30, 2017, 10:19:30 ÖÖ »
Maalesef bazı insanlar forumdan atılmalarına rağmen tekrar tekrar üye olup burada insanlarla tanışma, fitne çıkarma, dedikodu yapma amacı gütmektedirler. Size iyi niyetli gibi görünebilirler. Ancak, gerçekten amaç farklı. Bunu düşünerek lütfen iletişim bilgilerini paylaşmayınız.

Forumdan atılıp halen burasını bir şekilde takip edenlere söylüyorum. İnsanda biraz utanma, sıkılma olur. Ar damarınız mı çatladı sizin? Pes yani, insan olana bir kez söylenir.

Kullanıcı teşekkür etti: turuncu, candleght

Mysterious

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 30, 2017, 10:10:09 ÖS »
Ben de şeyi merak ediyorum ya, hani tamam korkmuş olabilirsin eyvallah. Ama "NEDEN" buraya gelip sorma ihtiyacı duyarsın. Çok panik yaptıysan gider testinin sonucunu alır oh be dersin oturursun aşşa. Bir de gelip uzuuuun uzun 21. Gün oldu, bir de 40 da yaptırayım birde 90 olsun, o olsun bu olsun çeşit çeşit rakamlar havada uçuşuyor yemin ederim zerre okumuyorum ve ben olsam hayatta uğraşamam öyle bos şeylerle. Bazı net kurallar vardır ona göre adım izlersin biter geçer yani demi, bu kadar panik olmanın anlamı nedir? Ben çok düşündüm cevabını bulamadım ve bulamıycam :)

Tyson

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ağustos 31, 2017, 12:29:04 ÖÖ »
Creed kullanici adimla engellendim siteden sebebini anlayamadim fobik degilim bnde pozitif bi arkadasim burda herhangi bi problem olusturdugumu sanmiyorum herhangi bi yerde yanlis bi msj atip konularada salca olmadim beni engelleyip silen arkadasin sorununu anlayamadim nasi sizler siteye ihtiyac duyup hergun bakip biseler ogreniyosaniz bende bunu yapiyorum neden bidaha kayit oldum durumu ogrenmek istedim yanlislikla oldugunu dusunuyorum

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ağustos 31, 2017, 08:57:56 ÖÖ »
Tarayıcının geçmişini temizle. Bu sorunla hemen hemen herkes karşılaşıyor. Yoksa yasaklama falan yok. Hiçbir üyeyi uyarmadan yasaklamıyoruz zaten. Teknik bir problemden dolayı oluyor.

Creed

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Ağustos 31, 2017, 10:36:58 ÖÖ »
Kac kez temizledim ama suan acildi tsk ediyorum ilginize

ibrahim_tr

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 31, 2017, 12:01:59 ÖS »
Bende aynı sorunu yaşıyorum hep böle mi olacak

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 31, 2017, 12:58:03 ÖS »
Şimdilik bir çözümümüz yok çünkü @Shopska forumun sahibi.

demoemre

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ağustos 31, 2017, 02:24:18 ÖS »
eskiden aids ve biz sitesi vardı ve herkes orda her türlü soruya cevap verirdi 2. gündür konu açmaya çalışıyorum iletilerim siliniyor iğrenç bir sitesiniz.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Ağustos 31, 2017, 04:30:33 ÖS »
Aynısı az önce bana oldu. Pat diye uzaklastirildiniz uyarısı geldi. Neden diye soramasaydim delirirdim heralde burda 😂 Telin ip adresiyle giriyorum. Sabit net ipsinden hala giremiyorum. Forum açılıyor ama şimdi de bu sorun yaşanıyor. Acil müdahale etmek lazım bu duruma.Ne olacak böyle arkadaşlar?  Bi önerisi çözümü olan yok mu bu konuyla ilgili? Burayı kaybetmek çoğumuz için çok kötü olacak.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #13 : Ağustos 31, 2017, 07:12:43 ÖS »
arkadaşlarım  biz  kimseyi  siteden  atmıyoruz  , ya da engellemiyoruz sitede teknik  bir problem  var  ve admin piyasada  yok biz  modlar da sizin  gibi  giremiyoruz  zaman  zaman, aynı  yaşadığınız  şeyler  bize de  oluyor.
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Yehero

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Eylül 29, 2017, 01:28:05 ÖÖ »
Merhaba ben siteye üyeyim giriş yapabiliyorum, yorumda yapabiliyorum ama kişisel ileti paylaşamıyorum hiçbir şekilde. Nedeni nedir?