Mavi-Banner

Gönderen Konu: Niye uyarı aldım ?  (Okunma sayısı 260 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OREGON

• Ziyaretçi
Niye uyarı aldım ?
« : Şubat 02, 2017, 12:02:16 ÖÖ »
@Matland Bana bir uyarı geldi diye mail geldi, detayı yok. Sebebi nedir öğrenebilir miyim ?

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Niye uyarı aldım ?
« Yanıtla #1 : Şubat 02, 2017, 12:18:40 ÖÖ »
İkili kişisel mesajlaşma yolları iletilerin içinde yer alamaz. Kullanıcı gizliliği için her ne yolla olursa olsun özel mesajlaşmaya yol açabilecek iletileri onaylamıyoruz bu yola başvuranları uyarıyoruz.

OREGON

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 02, 2017, 12:22:50 ÖÖ »
İyi güzel de,  Arkadaşımız bana "forum üstünden" mail atmış. Teşekkür etmiş sağolsun, ben de bir kaç bir şey yazıp yolladım. ama geri geldi. ben gmail kullanıyorum. o başka bir sunucu.

Sunucuların uyuşmazlığından olabilir, ben de mailin bana gelmedi diye ona haber vermek için forumdan yazdım. tekrar mail attı, ondan bana mail geliyor benim g mail den ona gitmiyor. e mail adreslerini belirtmeden senin sunucuya gitmiyor gmail alabilir misin dedim. bunda forum kurallarını ihlal eden nedir ? e mail ifşa etmiyoruz ki burada ? bu isteğin neresi uygunsuz içerik ? forumda soramayacağı ama kişisel soru sormak isteyen kişilere, profilimizin yanına "mail" opsiyonu koya**k imkan vermişsiniz. O zaman o ne için ? Bununla ilgili de zaman zaman arkadaşlarımız bana mail atıyor ben de cevaplayabiliyorum.

Benim attığım mail ona gidemediği için ona haber vermek adına oradan bu durumu söyledim. Bu da mı kurallara aykırı ?

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Şubat 02, 2017, 12:37:17 ÖÖ »
@OREGON
maalesef arkadaş açık açık mail adresi yazıp yolladığı için ilk ona uyarı vermiştim. Daha sonra bu uzantı muhabbeti dolayısıyla sana uyarı vermek durumunda kaldım. Forumda ikili mesajlaşmaların önüne geçmek istiyoruz aslına bakarsan. Sizin mesajlaşmanız artık forum ve konunun çok dışına çıkıp ikili mesajlaşmaya dönmüştü. Bu forumda bir kerem olayı yaşandı ve bir daha yaşansın istemiyoruz.

Bana sorarsan o mail imkanı olmamalı. Ama bunu kaldırma yetkim yok. Dolayısıyla engelleyemiyorum ama konu başlıkları içinde bu tip bir mesajı da uygun görmüyoruz.

Zaten mail atamadığını haber verdiğin mesajın onaylanmıştı. Onaylanmayan mesajın artık iyice ayrıntı içeriyordu.

Sana uyarı vermek istemezdim ama herkese eşit davranmak zorundayım. Mesajını uygun bulmadım. Kusura bakma

OREGON

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 02, 2017, 12:41:33 ÖÖ »
Adil bir şey değil bu. Detayına girmeyeceğim. Bu konuyu kitle lütfen. Tartışmaya mahal vermesin.

Artık bu forumda bir şey yazmayacağım.
« Son Düzenleme: Şubat 02, 2017, 12:43:13 ÖÖ Gönderen: OREGON »

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Şubat 02, 2017, 12:48:58 ÖÖ »
Adil bir şey değil bu. Detayına girmeyeceğim. Bu konuyu kitle lütfen. Tartışmaya mahal vermesin.

Artık bu forumda bir şey yazmayacağım.
Forumdan ayrılmanı istemem açıkcası. Burada çok yararlı paylaşımlarda bulunan bir üyesin. Ama kararına da saygı duyuyorum. Gerçekten kırmak istemezdim ancak başka bir üye yapsaydı da aynısını yapardım.

Konu kilit

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Şubat 02, 2017, 01:44:13 ÖÖ »
@OREGON Merhaba:

Sitenin belli kuralları var, o kurallara uymak zorundayız.
Şahsım olarak, kullanıcıların bir birine mesaj attığı durumlarda bir şekilde ifşa olmayı yada basına gelme ihtimali olan durumları kabullendiği icin mesaj atilmasini normal buluyorum, fakat Mail adresini acık acık yazmak doğru degil.

ANCAK:

Yönetim olarak çoğunluğun verdiği genel karar böyle olduğu icin, bende uyuyorum.
Demokratik bir forum burası :)

Seni aramızda görmekten çok memnunuz.
Verdiğin bilgiler çok faydalı.
Gitmeni asla istemeyiz.
Ama yine de gideceksen bugüne kadar verdiğin bilgiler ve emekler icin teşekkürler.

Sevgiler.
« Son Düzenleme: Şubat 02, 2017, 09:05:51 ÖÖ Gönderen: ehlikeyhif »
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?