Mavi-Banner

Gönderen Konu: Bir teklifim var!  (Okunma sayısı 1037 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

antepli27

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Bir teklifim var!
« Yanıtla #15 : Aralık 28, 2016, 11:13:22 ÖS »
offff  biz ne dertteyiz millet ne dertte. Sinir oluyorum böle başlıklar görünce biz burda derdimize çare aramaya çalışırken tuzu kuru ınsanların triplerini çekiyoruz. çoğu önemli konular böyle saçma konular yüzünden kaybolup gidiyorrr.  yeterrrr

yazilimci

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Aralık 29, 2016, 11:12:24 ÖS »
Öncelikle yaptığınız işe ve gösterdiğiniz özveriye saygım sonsuz. Yaptığınız bu iyiliklerin karşılığını hem bu dünyada hem ahirette fazlasıyla alırsınız inşallah. yukarıda bahsettiklerim sadece şahsi fikirlerimdir. zamanında yaptığı hatadan dolayı bu endişeleri yaşamış biri olarak bu forumdan destek görmüştüm,endişelerimden bir nebze de olsa sıyrılmıştım. o yüzden yine tüm forumdaşlara tekrar teşekkürler. Sayfa yöneticileri olarak takdir sizlerin.
Sağlıcakla

tween

• Katılımcı Üye
  • *
  • korkma ! test ol
« Yanıtla #17 : Aralık 30, 2016, 08:54:12 ÖÖ »
ismi hiv ve aids olan bir forumda ısrarla hpv brifingi vermeye çalışmak   :o
hiv'in belirtisi olmaz, delirtisi olur ! olunacak tek bir test kesin çözümdür.

Belirsiz pozitif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Şubat 02, 2017, 12:13:34 ÖÖ »
Burada olan tum +arkadaslara tesekkur ederim ben sormak istedigim tum sorularin cevaplarini onceden soranlarin  ve aldigi cevaplar neticesinde aldim aklimda haricen bisey gelirse sorabilirim bunun disinda izmir'de ikamet ediyorum sizler icin yapa bilecegim birsey olursa elimden geleni yaparim

arya

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Mayıs 31, 2017, 12:56:56 ÖÖ »
ayrıca  forumdan  @arya  arkadasımızın  bu  konu  ile alakalı açtığı  bir  bloğu  var  ve  inceledim  herşeyi  gayet  güzel  ve  yalın anlatmış hpv ile  alakalı  her türlü  sorunuzu  kendisine yöneltebilirsiniz  kendi  bloğundan

https://hpvliyiz.wordpress.com

www.hpvliyiz.com 

iki adet  sitesi  mevcut

Çok teşekkür ederim begendıgıne cok sevındım ve forumumuz sureklı aktiftir.

Ben de sizin sitenizi genelde kendi sitemin yanında öneriyorum ve sizin sitenizi de cok begeniyorum bu tip tabu konularda forumlara sahip olmak üyeler için çok faydalı ve rahatlatıcı oldugunu dusunmekteyim.

Kullanıcı teşekkür etti: acısada_öldürmez

omerciq

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Mayıs 31, 2017, 03:36:17 ÖÖ »
Arkadaşlar fobikte olacak mobikte olacak her şeyden olacak herkesle yaşıyoruz;fobiklerede katlanmak zorundayız onlar hayatımızda göğüs gerebiliyor musun? O da öyle düşünüyo yapacak bişi yok diyebiliyor musun?Hepsinden azar olacak ki daha güçlenelim işte burada özgürlük ile başkalarının hayatını kısıtlama çizgisini iyi korumak lazım düşünüyorum buradaki en önemli olay yeni tanı almışa manen destek

focke-wulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Mayıs 31, 2017, 11:23:12 ÖÖ »
Fobik arkadaş larin buraya girmesi onlar için aslında iyi.Neyle karsisiya olabileceklerini öğreniyorlar.Korkuyorlar negatif olsalar bile.Korku ile bilincleniyorlar resmen.Zaten absürt mesajları yayınlamıyor modlar.Test süreleri sormaları   Saçma evet bununda cevabını standart olarak bir konunun linkini vererek burdan takip edebilirsiniz diyerek konuyu kapatabiliriz.Belirti olarak fobik olan arkadaş belki gerçekten hiv+ çıkacak daha test yaptırmamış erken dönem belirtileri yasiyor.O adam hiv+ çıkınca belki buraya girmiycek paylasamayacak kimseyle en azından burası rahatlatıyor kendimi dusunmedigim nolacak napacagiz dememe nedenim.Fobik arkadaşlardan hıv+ arkadaşların yaşadığı sorunları düşünerekten bilinçli şekilde soruları sorması lazım tabiki.Saygilar.
Valar Morghulis&Valar Dohaeris

dejavu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #22 : Haziran 04, 2017, 12:04:05 ÖÖ »
Önemsediğimiz bir konu üzerine meramı insanlara ulaştırmaya çalışırken defalarca iletilerim silindi, uyarılar aldım, saldırgan sözlere maruz kaldım. Güzel bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. Lütfen şahsi hezeyanlarınızla bu işi gölgelemeyin.

Konu kitlemek, uyarı göndermek, tehdit etmekten daha öte şeylerde yapabilirsiniz. Hiç değilse söylem ve tutumlarınız da bir tutarlılık olsun. 

Sözüm herkese değildir. İlgi kişiler nasibi buradan alır umarım. Bu sefer banlanmaz isek.

Konu hortlamış ben de yazayım bari :)

Hiç uyarı almadım, hiç iletilerim silinmedi ve hiç saldırgan sözlere maruz kalmadım. Hem de çok uyuz/kıl ve asabi biri olmama rağmen...

Buradaki moderatörlerin gönüllü olarak günde yüzlerce mesaj okuduğunu düşünerek mümkün olduğunca gereksiz sorular sormamaya çalışıyorum (bazen soruyorum tabi). Yine de konu/mesaj onaylanmıyorsa benim/sizin düşünemediğimiz bir nedeni olabilir. Her seferinde o kişiye bak şurada bunu yazmışsın 3. satırda bunu demişsin, o yüzden bu buna yol açar filan gibi bir mesaj yollamasını da bekleyemeyiz moderatörlerden.

Kullanıcı teşekkür etti: Matland

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Haziran 04, 2017, 12:32:27 ÖÖ »
Ben de kendimi ifade etmeyi seven, yanlışı düzeltip çözüme ulaştırmayı seven biriyim. Bunu yaparken bazen asabi de olabiliyorum :D  Zaten şu var. Buraya gelen her negatife ya da şüpheliye fobik gözüyle bakılmıyor zaten... Fobik olduğu yazdıklarından anlaşılıyor. Test süreleri hakkında bilgi aldıktan sonra sonu gelmeyen ve cevabı her zmaan hayır olacak sorular sormaları sabır taşırıyor. Öyleleri de var ki  niye iletim onaylanmadı diye hesap soruyor,ayar vermeye çalışıyorlar... Yani bilgilenmenin de bir adabı,sınırı,mantığı var... O bireylerle ağız dalaşına girince kalite düşer, amaçtan uzaklaşılır... Öylelerine psikolojik destek de öneriliyor. Değerlendirmeliler..