Mavi-Banner

Gönderen Konu: Seyahat Engelleri-Acil -Suudi Arabistan  (Okunma sayısı 1518 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rhea

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Seyahat Engelleri-Acil -Suudi Arabistan
« Yanıtla #30 : Ocak 05, 2017, 02:42:54 ÖS »
Rhea eski forumdan hatırladığım kadarıyla cd4 sayın çok düşükken tanı almiştın.
Şu an nasılsın?Cd4 sayın nerelerde? Umarim her sey yolundadır.

Theodor tesekkur ederim evet cd4 32 ye kadar dusmustu gecen sene simdi 190 civari idi en son Ocak ayinda tekrar kontrolum var umarim 200 ustunde guzel bir rakkam cikar hayirlisiyla ama cok sukur klinik olarak iyiyim cd4 leri de pek dert etmiyorum oyle yada boyle cikacak rna degerim >50 hep cok sukur ,hamdolsun gerisi bos stres faktoru hersey ve insandan uzak yasiyorum 😁😎🆒ha birde asilar var bakalim bu sefer olcam insallah
Senin adına çok sevindim,bir an önce cd4 sayını ikiye katlaman dileğiyle..

Cok tesekkur ederim Theodor bakalım şimdi de grip oldum cd4 sayımı ıcın kan verecektım ama haftaya oteledım dusuk cıksın ıstemıyorum :)

Beyzale

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #31 : Ocak 05, 2017, 10:17:34 ÖS »
Beyzale merhaba, bende umreye gitmeyi düşünüyorum. Fakat hiv konusuna çok sıkıntı yapıklarını duydum. İlaçlar vs. El bagajındamı gittn, detaylı bilgi verebilir misin?

@fitt  kardesim ben her ay umre yapiyorum 3 gunluk 4 gunluk bazen 3 gun mekke 1 gun medine bazen sadece mekke benim ilaclarim sac ile alakali bir cam vitami  kutusunda el cantama koyuyorum ve  iks ray cihazindan geciyorum bu gune kadar kimse bir sey sormadi. 37. Umrem hiv ilaclari yani sira hiv poz. Olmadan oncede majezik alirdim yanima kimse bir sey sormazdi.

Kullanıcı teşekkür etti: The_conan

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #32 : Ocak 05, 2017, 11:03:48 ÖS »
Beyzale merhaba, bende umreye gitmeyi düşünüyorum. Fakat hiv konusuna çok sıkıntı yapıklarını duydum. İlaçlar vs. El bagajındamı gittn, detaylı bilgi verebilir misin?

@fitt  kardesim ben her ay umre yapiyorum 3 gunluk 4 gunluk bazen 3 gun mekke 1 gun medine bazen sadece mekke benim ilaclarim sac ile alakali bir cam vitami  kutusunda el cantama koyuyorum ve  iks ray cihazindan geciyorum bu gune kadar kimse bir sey sormadi. 37. Umrem hiv ilaclari yani sira hiv poz. Olmadan oncede majezik alirdim yanima kimse bir sey sormazdi.
Bu hac için de geçerli mi? ben hacca yazıldım ve endişeleniyorum açıkcası.

atasehirli

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #33 : Ocak 06, 2017, 04:49:15 ÖÖ »
Ben 2013 yılında brezilyaya uçaklan gittim istanbuldan parise ordan brezilya santos'a ordanda gene brezilyanın başka bir şehrine ve yanımda yedi aylık ilacım vardı hiç valizimi açmadılar xray dan geçtim bi sorun çıkmadı simdi gene hava alanı değilsede başka xraydan geçiyorum yanımda 5 aylık ilaç var yakalanırsamda eeehhh umurumda değil

Beyzale

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #34 : Ocak 06, 2017, 11:30:16 ÖÖ »

Bu hac için de geçerli mi? ben hacca yazıldım ve endişeleniyorum açıkcası.
Soyle bir durum umrede suudi arabistan seyahat presedur ve kurallari kati sekilde uygulanir. Umrede olmayan bir uygulama hacda olmasi mumkun degildir o mahseri kalabalik ve insan trafiginde.

Kullanıcı teşekkür etti: Matland

fitt

• Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Haziran 12, 2017, 12:06:48 ÖS »
Arkadaşlar hepinize merhaba, konuyu en son hepsini tekrardan okudum. Son kez umre ziyaretinde 10 hün kalımda herhangi sıkıntı çıkıyor mu?