Mavi-Banner

Gönderen Konu: Dertlerimizi ve Mutluluklarımızı Paylaşalım  (Okunma sayısı 2576 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Dertlerimizi ve Mutluluklarımızı Paylaşalım
« Yanıtla #60 : Nisan 14, 2017, 06:01:49 ÖÖ »
Merhaba
Yaklasik 1 aydir formunuzu takip ediyorum. Paylasimlarin ictenligi ve samimiyeti gercekten buradaki insanlarin ilgimi cekmesine neden oldu ve surekli takip etmeye basladim.Nereden baslayacagim bilemiyorum ama paylasmak istiyorum.
Gunluk yasantimizin hoyratligi icerisinde yogun is temposuyla birlikte aramizdaki mesafe esimle gun gectikce artti ve birbirimize olan ilgimiz azaldi bir is gezisinde baska bir kadinla aldattim esimi ve ondan sonra belirtiler hastaliklar vs vs derken ne oldugumu anlamadim. Testler vs 90 ini bekliyorum iste buralari kisa geciyorum cunku bir suru yazi var soyle oldu boyle oldu su testi yaptirdim falan ben bunlara hic girmeyecegim zira formunuz ve burada verdiginiz cevaplar sayesinde bayagi bir bilgim oldu tesekkur ederim. Kisilik olarak cok cabuk pes eden hayata adeta pamuk ipligiyle bagli bir insanim hastaligim cikarsa ne yapacagim gercekten bilmiyorum ama sizlerin yazilarini okuyunca bir cogunuzla yuzyuze konusuyormus gibiyim. Bu surecle birlikte hayatimda bir suru yeni sey olmaya basladi deli gibi calisirken kafami kaldirdigimi hissediyorum ilk defa. Projeler,yenilikler vs garip bir piskozun icine girdim. Ilk defa hayatimda birseyleri degistirecek kadar beyinsel guc ama bir o kadar da bedensel zayiflik hissediyorum. 10 senelik iliskimde asik oldugum kadinla aramiza nasil bir kara kedi girdi hala inanamiyorum beni deli eden de bu artik hicbirsey yapmak gelmiyo icimden.. Hayatta hic bu kadar yalniz hissetmedim kendimi ama gezi parki olaylarindan sonra dusmus oldugum depresif halim devam etmekte ancak o zamandan beri ilk defa bu basligi okuyunca benim gibi insanlarin bulundugunu hissettim yasadigim yerde cunku birbirini hic tanimayan insanlarin bu kadar samimi paylasimda bulundugunu 4 yildir hic gormuyorum. Bu yuzden forumdakilere cok tesekkur ederim. Herkese selamlar ve herkese gecmis olsun. LORDSTARK senin yazini okuyunca da gozum yas geldi insanlar boyle olamaz diyorum kendime ama yaniliyorum cok gecmis olsun.
çok sağol kardeşim.. yaşadıklarım beni çok etkiledi bunu nasıl atlatacam diye düşünüyorum düşünürken kafayı yiyorum ağlıyorum hergün gözüm bi gram uyku görmüyor. Bu olaya alışayım derken birde böyle ameliyat çıktı bedenen de etkisi büyük oldu nasıl dayanacam nasıl başa çıkacam bilmiyorum kendimi çok kötü hissediyorum forumdan gözümü almıyorum hergün araştırıyorum ama nafile Allahım lütfen diyorum lütfen bir çıkış yolu göster diye her sabah her akşam dua ediyorum dayanamıyorum artık. Benimle duygularıma ortak olan herkese Allah sabır versin

leomert33

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #61 : Nisan 14, 2017, 07:36:56 ÖÖ »
Bugün tanı aldıktan sonra ilk defa ailemin yanına gidecem.  Anneme sarıldığımda kesin ağlıcam. Telefonda sesini duyunca bile gözlerim doluyor.  Onlara belli etmemem lazım ama güçlü olamıyorum :(

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #62 : Nisan 14, 2017, 07:43:10 ÖÖ »
Ağlama. Değişen bir şey yok. Sen gene aynı sensin. Allah ne ömür biçtiyse yaşayacaksın.

Kullanıcı teşekkür etti: leomert33

kamikaze

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #63 : Nisan 14, 2017, 08:20:10 ÖÖ »
güçlü ol bırakma kendi  sosyelleşmeye çalış kapalı evde durma dışarı çık arkadaşlarının yanına git sohbet et şaka yap şakalaş bunlar geçecek ilerleyen zamanlarda ne çok üzülmüşüm diyeceksin yaşadıkların çok zor ama  zorlukları aşınca güçlü oluyoruz  şimdi ayağa kalkma zamanı toparla kendini silkelen kendine gel başarabilirsin

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #64 : Nisan 14, 2017, 12:42:02 ÖS »
gençler  yeni  tanısınız  bunların  olması  olağan geçecek 2 sene sonra  hiçbirşey  olmamış  gibi  normal  hayatınıza ve yaşantınıza  döneceksiniz. Karamsar olmayın
BİL ÖNEMSE  KORUN.

focke-wulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #65 : Mayıs 21, 2017, 11:39:25 ÖS »
gençler  yeni  tanısınız  bunların  olması  olağan geçecek 2 sene sonra  hiçbirşey  olmamış  gibi  normal  hayatınıza ve yaşantınıza  döneceksiniz. Karamsar olmayın
@acısada_öldürmez Umarım dediğin gibi olur be sen haklı çıkarsın her zamanki gibi.:)
Valar Morghulis&Valar Dohaeris

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Use helmet while driving in an unknown road
« Yanıtla #66 : Mayıs 23, 2017, 07:43:47 ÖS »
@acısada_öldürmez Umarım dediğin gibi olur be sen haklı çıkarsın her zamanki gibi.:)

zaman  herşeyi silip süpürüyor  dostum  ;)
BİL ÖNEMSE  KORUN.

Kullanıcı teşekkür etti: focke-wulf

focke-wulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #67 : Mayıs 23, 2017, 08:04:19 ÖS »

zaman  herşeyi silip süpürüyor  dostum  ;)
Sevgili aö sadece hiv + olmak daha güzel aslında diğer hastalıklar korkutuyor beni valla zamanla bakalım toparlayinca bu korkulu günleri tebessümle ancak inş :)

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #68 : Mayıs 23, 2017, 10:24:57 ÖS »
3. yılımı bitiriyorum. Öldüm yeniden dirildim. Odama kapandım. hayallerim umutlarım. Yaşama sevincim gitti. Kendime kızdım bağırdım çok ağladım. Yaşam çok ilginç. Bir ters bir düz. Şunu öğrendim nefes alıyorsanız çözülmeyecek birşey yok. Zamanla herşey düzelecek. zamanla...

Kullanıcı teşekkür etti: tarantula, turuncu, focke-wulf

focke-wulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #69 : Mayıs 24, 2017, 12:02:13 ÖÖ »
@Darkness  Senin gibi arkadaşları görünce daha mutlu oluyorum pozitif enerjin icin saol :)

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #70 : Mayıs 25, 2017, 03:04:51 ÖS »
@focke-wolf

Mutsuz olmak için çok neden var  :)
Mutlu olmak içinde çok nedenin var!
vücudun sapasağlam kendi işini kendin yapabiliyorsun öyle degil mi?
Sevdiğin insanların suratına bak onlarla yemek ye  sohbet et onlara sevgini göster
Kendin için birşey yap (bkz ben : kedileri çok seviyorum mama alıp akşamları onları besliyorum sokakta)
şarkı dinle sesin kötü bile olsa söyle.
Bazen yat uyu kalkma.

Mutlu olacak çok şey var  Ilaclarin var ve sen hala varsın :)

Acılar yeniyse herşey boş! Zaman demem o yüzden. unutma iki ilaç var yuttugun ve yaşadığın. 

Kullanıcı teşekkür etti: selanik34