Mavi-Banner

Gönderen Konu: HPV HASTALIĞINI TAŞIYAN VAR MI ARAMIZDA . BENDE YENI TANIŞTIM HPV ILE  (Okunma sayısı 2636 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Umud

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: HPV HASTALIĞINI TAŞIYAN VAR MI ARAMIZDA . BENDE YENI TANIŞTIM HPV ILE
« Yanıtla #30 : Nisan 28, 2017, 06:13:10 ÖS »
Bende hpv şüphesiyle doktora gitmiştim dermatoloğun muayanesiyle tanı koyuldu siğiller yakıldı. 1 ay geçti üzerinden. şuan 1 tane daha çıktı. Bilinen kesin bir tedavisi yok siğiller çıktıkça yaktırman gerekiyor. İmüneks denilen bağışıklık uyarıcı bir ilaç var bunu kullanabilirsin. Ayrıca günlük kefir içerek düzenli uyku ve düzenli beslenmeyle 1 kaç sene sonra virüsu vücudundan atabilirsin. Bu hastalık için bir krem alayım süreyimde geçsin gibi bir durum söz konusu söz konusu değil. Hiv pozitiflerde siğilli bir hastalık geçer çünki bağışıklık sistemi zayıftır ve hpv virüsüne ortam hazırlar. Yapacağın tek şey bağışıklık sistemini güçlü tutmak ve lezyonları yaktırarak vücuttan uzaklaştırmak. Bu süre içerisinde cinsel ilişkinen uzak durmanda yararına olacaktır.
herkes kefir bagısıklık sistemıne iyi geldiğini söyluyor ben bu yaşıma kadar hiç içmedim  gunde kaç bardan yada ne zman yemekle berabermi aç karnına mı nasıl ıceyım varmı bır zamanı

Belirli bir zamanı yok ben mayalanmasına göre gece yatarken içiyorum. Günlük bir bardak yeterli fazlası ishal yapabilir. Tok karna alman daha faydalıdır.Kefir sayesinde  bazıları kilo aldığını bazıları ise kilo verdiğini söyler  bu tamamen mayaladığın sütle alakalı. Yağsız sütle mayalarsan kilo verirsin tam yağlı sütle mayalarsan kalorisi yüksek olacağı için kilo alırsın. Düzenli ve doğal mayalanmış kefirle bağışıklığını toparlayabilirsin. Ayrıca 76 farklı faydası daha mevcut.

Kullanıcı teşekkür etti: kamikaze

kamikaze

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #31 : Nisan 28, 2017, 07:28:59 ÖS »
Bende hpv şüphesiyle doktora gitmiştim dermatoloğun muayanesiyle tanı koyuldu siğiller yakıldı. 1 ay geçti üzerinden. şuan 1 tane daha çıktı. Bilinen kesin bir tedavisi yok siğiller çıktıkça yaktırman gerekiyor. İmüneks denilen bağışıklık uyarıcı bir ilaç var bunu kullanabilirsin. Ayrıca günlük kefir içerek düzenli uyku ve düzenli beslenmeyle 1 kaç sene sonra virüsu vücudundan atabilirsin. Bu hastalık için bir krem alayım süreyimde geçsin gibi bir durum söz konusu söz konusu değil. Hiv pozitiflerde siğilli bir hastalık geçer çünki bağışıklık sistemi zayıftır ve hpv virüsüne ortam hazırlar. Yapacağın tek şey bağışıklık sistemini güçlü tutmak ve lezyonları yaktırarak vücuttan uzaklaştırmak. Bu süre içerisinde cinsel ilişkinen uzak durmanda yararına olacaktır.
@Umud  evde yapamam da marketten hazır alıcam artık satılıyorsa tabi  bizim buralarda  taze süt satan yer yokki yapmak istesemde gene market sütü alıcam
herkes kefir bagısıklık sistemıne iyi geldiğini söyluyor ben bu yaşıma kadar hiç içmedim  gunde kaç bardan yada ne zman yemekle berabermi aç karnına mı nasıl ıceyım varmı bır zamanı

Belirli bir zamanı yok ben mayalanmasına göre gece yatarken içiyorum. Günlük bir bardak yeterli fazlası ishal yapabilir. Tok karna alman daha faydalıdır.Kefir sayesinde  bazıları kilo aldığını bazıları ise kilo verdiğini söyler  bu tamamen mayaladığın sütle alakalı. Yağsız sütle mayalarsan kilo verirsin tam yağlı sütle mayalarsan kalorisi yüksek olacağı için kilo alırsın. Düzenli ve doğal mayalanmış kefirle bağışıklığını toparlayabilirsin. Ayrıca 76 farklı faydası daha mevcut.

mandragora

• Yeni Üye
  • *
  • Pozitif Bak!
« Yanıtla #32 : Nisan 28, 2017, 08:08:05 ÖS »
Benim de bundan 1.5 yıl önce makatımda çıkmıştı. Doktora gittiğimde yakacaklarını söyledi daha sonra ben elma sirkesiyle sürekli silerek ve pamukla siğillerin üzerine elma sirkesi sürerek hepsini tek bir iz kalmadan yok ettim. O zamanlar HIV + dahi değildim. Daha sonra hiçbir şekilde tekrarlamadı. Tabi ki tam tedavi değil ama yaktırmadan önce alternatif olarak siğillerin üzerinde kendi derine taşmayacak şekilde elma sirkesi sürebilirsin. Hatta bi yarım saat kadar bekletmen daha kısa sürede çözüm almanı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun.

Öncelikle merhaba
 Hpv ile 3 ay önce tanıştım  doktor onayli ... penisimde morariklik Bogaz agrisi şikayetiyle uğraşırken bi anda sigil cikmaya basladi . Daha yaktirma dondurma  islemi yaptirmadim . Demem su ki . Bu hpv ile  ne gibi önlem  alabiliriz  . Nelere dikkat etmeliyim . Hangintedaviyi uygulamam lazim .vucut direncini yukseltmek icin zinco c . Pharmaton . balık yagi  vs gibi  vitamin ilacı kullansak  ne gibi yarari zararı olur .sigillerden  komple kurtulmak mümkün  mu . Askerlige evliliğe  engel mi . Bilgi verebilecek var mi . Cok tesekkur ederim .
Hayat her zaman güzel, nereden baktığınıza bağlı!

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #33 : Mayıs 31, 2017, 02:44:19 ÖS »
hiv kaynaklı hpv geçiren biri olarak!
Güçlü bir bağışıklık sistemi
iyi bir dermatolog genital ise urolog
sigillerin yakılması!

4 kez koter ile sakal bölgemde ki sigiller yakıldı 1.5 sene çektim.  Benim ki hiv ile ilişki olduğu için bağışıklık sistemim kuvvetlenince birde sık sık yakma işlemi ile atlabildim. Sorusu olan?

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #34 : Mayıs 31, 2017, 04:42:50 ÖS »
Geçen pazar günü hpv ile ilgili dernekte toplantı vardı ve uzman doktor çok güzel bir sunum yaptı. Keşke herkes dinleyebilseydi. Arkadaşlar hpv şüpheniz varsa lütfen hekime başvurun.

Umud

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Mayıs 31, 2017, 04:47:06 ÖS »
Benimki hpv miydi molluskummuydu bilemedim. derrmatolağa gittim donduruldu tekrar nüksetmedi. Şuan bacağımda çıktı birkaç tane sivilcemsi hafif pembemsi. Doktorda kesin teşhis koyamadı molluskumda olabilir hpv de dedi. Ama hpv olunca sanırım hızlı bir şekilde yayılıyor ve karnıbaharımsı lezyonlar oluyor. Sanırım bendeki molluskumdu. Yaktırdıktan sonrada genital bölgemde çıkmadı.

Matland

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #36 : Mayıs 31, 2017, 04:50:16 ÖS »
Benimki hpv miydi molluskummuydu bilemedim. derrmatolağa gittim donduruldu tekrar nüksetmedi. Şuan bacağımda çıktı birkaç tane sivilcemsi hafif pembemsi. Doktorda kesin teşhis koyamadı molluskumda olabilir hpv de dedi. Ama hpv olunca sanırım hızlı bir şekilde yayılıyor ve karnıbaharımsı lezyonlar oluyor. Sanırım bendeki molluskumdu. Yaktırdıktan sonrada genital bölgemde çıkmadı.
Teşhis konulmasının kimi zaman çok zor olduğunu söyledi doktor. Dolayısıyla çıkan şeyin hpvden mi kaynaklı olduğunu anlamak için patolojik tahlil yapılması gerekiyormuş. Ve patolojik tahlil yapmadan tedaviyi önermiyorlar.

CİXX

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #37 : Mayıs 31, 2017, 05:08:24 ÖS »
Bende 3 tane vardı ik doktor onları aldı patoloji ye gönderdi uzun uzun Latince bisi yaİyordu kâğıtta hpv işte bir daha çıkmadı

CİXX

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #38 : Mayıs 31, 2017, 06:01:13 ÖS »
Hpv bin 100 kusur türü var elimizde çıkan siğiller bile hpvnin bir türü korkulacak bir şey yok bence hpv bir cilt sorunu 10 dk bir lokal anestezi operasyon ile kurtuluyorsun