Mavi-Banner

Gönderen Konu: Risklimiyim?  (Okunma sayısı 428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

A42tes

• Yeni Üye
  • *
Risklimiyim?
« : Mart 28, 2018, 05:30:17 ÖS »
Öncelikle soru daha önce sorulduysa kıymetli vaktinizi alacağım için şimdiden özür dilerim. 1 ay kadar önce bi hayat kadınıyla korunmasız oral korunmalı vajinal ilişkim oldu. İlişkiden hemen sonraki gün sık sık idrara cıkmaya basladım günde kırk kadar falan. Hemen bir uroloji uzmanına gittim ve durumu anlattım tahlil falan vs bişey yapmadan üretrit teşhisi koydu ilaç yazıp gönderdi. Sorum şu olucak arastırmalarım sonucu oral korunmasız oldugu için üretrit oldum vee asırı derece de hıvv kprkusu yasıyprum üç gün önce eliza testi yaptırdım ne gatif çıktı acaba risk varmıdır. Şi diden tesekkür ederim

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Risklimiyim?
« Yanıtla #1 : Mart 28, 2018, 07:33:57 ÖS »
Öncelikle soru daha önce sorulduysa kıymetli vaktinizi alacağım için şimdiden özür dilerim. 1 ay kadar önce bi hayat kadınıyla korunmasız oral korunmalı vajinal ilişkim oldu. İlişkiden hemen sonraki gün sık sık idrara cıkmaya basladım günde kırk kadar falan. Hemen bir uroloji uzmanına gittim ve durumu anlattım tahlil falan vs bişey yapmadan üretrit teşhisi koydu ilaç yazıp gönderdi. Sorum şu olucak arastırmalarım sonucu oral korunmasız oldugu için üretrit oldum vee asırı derece de hıvv kprkusu yasıyprum üç gün önce eliza testi yaptırdım ne gatif çıktı acaba risk varmıdır. Şi diden tesekkür ederim

Oral yoldan hiv bulaşı Olmaz der bütün kaynaklar ağiz içi açık yara kanama durumu yoksa ama tabiki kadının agzını görmedigin için içini rahatlatmak adına test olmuşsun bu güzel. Yeni nesil testlerde daha erken kesin sonuc alınabiliyor fakat yine de 45.günde test olman gerekir. Bu sonuc güvenilirdir. Üretrit iltihabi bir durumdur doktor zaten gerekli ilaçları yazmiştır onları kullanman gerekir. Kronikleşmemesi için ilaclarını düzenli kullan ve bittiğinde şikayetlerin devam ediyorsa tekrar git. Hiv le alakalı birşey cıkacagini sanmam. Hep korun bundan sonra bu şekilde gecebilecek baska hastalıklarında oldugunu unutma.

A42tes

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 28, 2018, 07:58:38 ÖS »
Kadının ağzında yara falan yoktu. Olsa belli olurdu heralde. Hıv konusunu kapatmalıyım galiba 45. Günde test olup tamamen unutmalıyım. Bu arada üretrit tedavisi biteli bir ay oldu ama  gündür böbreklerimde ve cinsel organımda iğne batar gibi oluyor vebugün sürekli midem bulandı ve istifra ettim. Galiba yeniden doktor yolu gözüküyor bana

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Mart 28, 2018, 08:01:10 ÖS »
Kadının ağzında yara falan yoktu. Olsa belli olurdu heralde. Hıv konusunu kapatmalıyım galiba 45. Günde test olup tamamen unutmalıyım. Bu arada üretrit tedavisi biteli bir ay oldu ama  gündür böbreklerimde ve cinsel organımda iğne batar gibi oluyor vebugün sürekli midem bulandı ve istifra ettim. Galiba yeniden doktor yolu gözüküyor bana

Diğerlerini doktorunla görüşürsün. Penisine neden igne batıyor biz bilemeyiz sadece üretrit ile ilgili kısa bir  bilgim vardı onu paylaştım.

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mart 28, 2018, 08:08:35 ÖS »
Risk yok.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Mart 29, 2018, 08:00:33 ÖS »
Konu kilit.