Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yardımınıza ihtiyacım var. ..  (Okunma sayısı 348 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harap38

• Yeni Üye
  • *
Yardımınıza ihtiyacım var. ..
« : Mart 25, 2018, 12:33:13 ÖS »
Arkadaşlar yaklaşık üç aydır bu siteyi takip ediyorum durumumu anlatmak gerekirse bundan yaklaşık olarak üç ay önce cilt dökülmesi yaşadım cilt doktoruna gittim
Sberoik dermatit dedi araştırdım hivlerde sık görülüyor ogün  den sonra hayatım harap oldu birden aklıma hiv şuphesi düştü kendim de ki belirtilere bakmaya başladım sonra ağzımda dilimin bembeyaz olduğunu farkettim bunun içinde Dr a gittim candida dedi onuda sitede araştırınca hiv pozitif çok arkadaş ta olduğunu okudum ayrica diş eti iltihabı yaşamaya başladım bunların hepsi bir arada olunca %90 hiv olduğuma kanat getirdim.işin korkunç tarafi ben evliyim iki oğlum var ;eşimde de eskiden bulantı kilo kaybı son üç aydır öksürük ve geniz akintisi var bunları üç aydır farkettim cilt dökülmesinden  sonra,geçen ay büyük oğlumu traş ettirdim ondada seboroik dermatit başlamış şu son üç  aya kadar dikkat etmiyordum ,ortak tırnak makasi kullanıyorduk oğlumda damı hiv var çocuklarımıda geçti diye aynı gün  intihar etmek istedim sonra ne olduysa vazgeçtim.Sizden ricam üç aydır öyle bir çıkmazdayim ki teste olamıyorum bulunduğum yerde bırak hiv insanlar öyle katiki bizi bir dakika barındırmazlar sizden ricam eşime ve çocuklarıma bulaş ihtimali nedir ayrıca bu belirtiler kesin hiv olduğumumu gösteriyor teste belli olur diyeceksiniz inanınki bulunduğum yerde test olmak gibi bir şansım yok onaylarsınız ve cvp verirseniz teşekkür ederim Allahın adıyla yemin ederim ki her an intiharın eşiğindeyim eşime ve çocuklarıma bulaş olmuş sa.

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Yardımınıza ihtiyacım var. ..
« Yanıtla #1 : Mart 25, 2018, 01:04:12 ÖS »
Arkadaşlar yaklaşık üç aydır bu siteyi takip ediyorum durumumu anlatmak gerekirse bundan yaklaşık olarak üç ay önce cilt dökülmesi yaşadım cilt doktoruna gittim
Sberoik dermatit dedi araştırdım hivlerde sık görülüyor ogün  den sonra hayatım harap oldu birden aklıma hiv şuphesi düştü kendim de ki belirtilere bakmaya başladım sonra ağzımda dilimin bembeyaz olduğunu farkettim bunun içinde Dr a gittim candida dedi onuda sitede araştırınca hiv pozitif çok arkadaş ta olduğunu okudum ayrica diş eti iltihabı yaşamaya başladım bunların hepsi bir arada olunca %90 hiv olduğuma kanat getirdim.işin korkunç tarafi ben evliyim iki oğlum var ;eşimde de eskiden bulantı kilo kaybı son üç aydır öksürük ve geniz akintisi var bunları üç aydır farkettim cilt dökülmesinden  sonra,geçen ay büyük oğlumu traş ettirdim ondada seboroik dermatit başlamış şu son üç  aya kadar dikkat etmiyordum ,ortak tırnak makasi kullanıyorduk oğlumda damı hiv var çocuklarımıda geçti diye aynı gün  intihar etmek istedim sonra ne olduysa vazgeçtim.Sizden ricam üç aydır öyle bir çıkmazdayim ki teste olamıyorum bulunduğum yerde bırak hiv insanlar öyle katiki bizi bir dakika barındırmazlar sizden ricam eşime ve çocuklarıma bulaş ihtimali nedir ayrıca bu belirtiler kesin hiv olduğumumu gösteriyor teste belli olur diyeceksiniz inanınki bulunduğum yerde test olmak gibi bir şansım yok onaylarsınız ve cvp verirseniz teşekkür ederim Allahın adıyla yemin ederim ki her an intiharın eşiğindeyim eşime ve çocuklarıma bulaş olmuş sa.

Bahsettiğiniz hastalıklar hiv pozitiflerde daha yaygın görülür fakat sadece pozitiflerde görülür diye birşey yok. Bir cok hiv negatif insanda da aynı hastalıklar mevcut. Ortak tırnak makasıyla bulaşı olmaz. Kan cıkmaz cıksa da hemen akabinde cocugunuz alıp onun da elini kesmiş olma ihtimali falan filan. Ayrıca tırnak keserken iki kişi aynı anda peşpese tırnak kesip ellerini kesmez. Bosuna evham yapmayın. Test olsanız da sonucunuz sizle doktor arasındadır. Şüpheli ilişki varsa yeterli süre gectiyse test olun başka birşey yok yapacak.

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 25, 2018, 01:27:40 ÖS »
Test ile sonuç ortaya çıkar dostum yoksa modunda dediği gibi o belirtiler herkeste olabilen belirtiler.bir yolunu bulup test olman lazım olmazsa il dışına çık özel bir labaratuvarda testi yaptır.geçmiş olsun

Harap38

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mart 25, 2018, 01:44:08 ÖS »
Kardeşim benim test olmam önemli değil önemli olan eşim yada çocuklarım da bir sıkıntı varmı yokmu ben kendimi geçtim zaten üç aydır ne bir uyku ne dışarı çıkmak hiçbir şey yok onlara birşey olmuş sa ben yaşayamam onlarida öldürdüm bir nevi

Harap38

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mart 25, 2018, 01:53:25 ÖS »
Onları nasıl teste götüreceğim

guffy

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 25, 2018, 02:13:10 ÖS »
Bana göre şüpheli bir ilişki yaşadıysan ilk senin test olman gerek zaten sende bir problem yoksa eşin ve çocuklarında da yoktur mantıken,diye düşünüyorum.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • nefes alıyorsak umut var demektir.
« Yanıtla #6 : Mart 25, 2018, 02:47:34 ÖS »
Bence boşuna kuruntu yapıyorsun. Bahsettigin Deri hastalığı sadece hiv bireylerde olacak diye birşey yok. İçini ferah tut.
Eğer şüpheli bir ilişkin olduysa ki sen şuan hiv kapmışsan muhtemelen eşine de bulaş olmuştur. Acı ama gerçek. Eşin dışında hiç biriyle beraber olmadıysan da sorun yok.
Bence bulunduğun yerde değil de başka bi şehirde test yaptır. Üniversite hastaneleri bu konuda çok titiz. Yada özel hastaneler de de yapabilirsin. Eğer sende çıkmazsa zaten herşey yolunda demektir. Önce sen yani. Esin çocukların ikinci planda şuan. Başrol sensin...