Mavi-Banner

Gönderen Konu: Eşcinsel arkadaşlardan özür diliyorum ve burdan kaciyorum  (Okunma sayısı 383 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

korkusuzkorkak

• Yeni Üye
  • *
siz beni escinsellige karsi ayiktirana kadar ben escinselleri karsi cinslerine karsi yasadiklari iliskilere doyan ve tatmini kendi cinsinde arayan insanlar olarak dusunuyordum.  hakkimda yazilan cizilenlerden sonra hiv kaptimmi korkusu beni terk edince (beril sayesinde cunku eger teste gitseydim bu fobi uzayip gidecekti sagol beril)   ben bu es cinsellik olayini arastirmaya basladim meger insanlarin istek ve arzulari dogustan geliyormus bunu cok gec anladim. yazip yazmamakta cok tereddut ettim ama vicdanim rahat etmedi ben yasadigim yer itibariyle escinsellige tepkili buyudum dusunun bir varos mahallesinde cocukken duydugunuz ilk hakaret top homo vs escinselligi ogrenilen birinin adam olmasi icin evlendirildigi  sizde beni anlayin lutfen esimi aldatmam konusu ise tamamen bende olan bisi ben olmadan beni anlayamazsiniz hele bekar olan biri neyse yazdiklariniza yorum yqzmasanda okuyacagim Allah hepinize mutlu saglikli gunler versin yeniden sag ol var ol omrun uzun olsun beril

Kullanıcı teşekkür etti: TransBeril

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Eşcinsel arkadaşlardan özür diliyorum ve burdan kaciyorum
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2018, 02:46:42 ÖS »
Bu da baska değişik bir model.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2018, 02:51:52 ÖS »
Samimiyetine inanmıyorum.
Eş konusuna gelince. Emziren eşini bahane ederek yardım isteyen sendin.
Git ve gelme diyeceğim ama zihniyetin devam ettikçe daha çok soru soracak gibi görünüyorsun.
« Son Düzenleme: Şubat 23, 2018, 02:57:11 ÖS Gönderen: Arutha »

Kullanıcı teşekkür etti: Pappie

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2018, 02:52:43 ÖS »
2000'li yıllara hoşgeldin  :) teşekkürler. Bir yerde haksızlığa hakarete uğrayan bir eşcinsel görürsen haklarını savunman dileğiyle. Hoşcakal.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Kullanıcı teşekkür etti: korkusuzkorkak, Pappie

Died

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Şubat 23, 2018, 03:03:36 ÖS »
2000'li yıllara hoşgeldin  :) teşekkürler. Bir yerde haksızlığa hakarete uğrayan bir eşcinsel görürsen haklarını savunman dileğiyle. Hoşcakal.
Eşcinsel haklarını savunmak, azınlık haklarını korumak, hayvan sevgisi, doğa sevgisi, yerlere çöp atmamak bunlar doğuştan insanın içinden gelen şeylerdir, empati yeteneğiyle alakalıdır sonradan öğrenilmez öğrendim bundan sonra şöyle şöyle yapcam diyenleri de hiç samimi bulmuyorum

korkusuzkorkak

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Şubat 23, 2018, 03:58:42 ÖS »
yazmiyorum tartismiyorum admin konuyu kilitleyebilirmisiniz amacina ulasti sanirim

vasoxen

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Şubat 23, 2018, 04:05:39 ÖS »
Ben anlamadım tam olarak arkadaşın söylemek istediğini anladığım kadarıyla cevap vereyim;

Eşcinsellik, yasa ile korunmayan tüm ülkelerde sorun zaten. Bizler de senin gibi büyüdük emin ol ama karşımızdakileri cinsel yönelimi sebebiyle suçlamadık, yargılamadık.

Sen eşini aldatırsın, onlar da hemcinslerinden hoşlanır. Teraziye koyarsak ağır gelecek olana vicdanlar versin kararı...

hikaye1111

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Şubat 23, 2018, 04:28:08 ÖS »

konuyu tam olarak anlamadım  ..........................  hoşcakal
merhaba

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #8 : Şubat 23, 2018, 06:12:34 ÖS »
Rica ederim, üstüme düşeni yaptım ben. Eşcinseller hakkında doğru bilgiye ulaşmış olman da güzel. Ülkemiz de Gay olmayı Fatih Ürek gibi sanan ya da Lezbiyen olmayı erkekleri etkilemek için kızların yaptığı bi fantezi sanan nice insanlar var. Artık içlerinden 1i eksilmiş oldu ;) Dilerim ki sosyal hayatında, konusu açıldığı zaman çevrenide bilinçlendir. Mutlu yaşam seninle olsun
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Kullanıcı teşekkür etti: korkusuzkorkak, Pappie