Mavi-Banner

Gönderen Konu: Belirtiler  (Okunma sayısı 365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xxxx

• Yeni Üye
  • *
Belirtiler
« : Şubat 13, 2018, 03:04:03 ÖS »
Arkadaslar selamlar,

Oncelikle 16 gun once bir escinsel iliski yasadim.. hemen arkasindan sinuzit benzeri bir kac gun rahatsizlandim ancak onemsemedim hafifte atesim cikti. O gunden beri yutkunurken kulagim agriyor. Ayrica dudagimin kenarinda yine 3-4 gun sonra ucuk cikti 3-4 gun icinde gecti. 14. gunde dudagimin kenarinda beyazliklae cikti yutkunurken kulagim agrimaya devam ediyor. Dun tum kslarim agrimaya basladi. Bugun bobregim agriyor ve elimde mantar benzeri birsey cikti.

Belirtiler tabii ki sonuc vermez ancak cidden korkmaya basladim.

Iliskim korunmasiz oldu ben pozisyon olarak daha riskli pozisyondaydim ama sivi hareketi olmadan cikti.. Bir kez de agzima sivi alisverisi oldu.

Hayatimin hatasiydi sarhostum cok korkmaya basladim :(

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Belirtiler
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2018, 04:21:28 ÖS »
Korkmakta çok haklısın. Yaptığın iş hiv açısından en yüksek riskli gruba giriyor!

MUTLAKA Test olmalısın zamanı gelince. Gerekli bilgileri buradan bulabilirsin:
http://hivveaids.net/index.php?topic=3143.0

Dilerim negatif alırsın ve bundan sonra akıllanırsın ve çok dikkat edersin, kondom kullanmadan eşcinsel ilişki= ÇOK YÜKSEK HIV RİSKİ!

Belirtilerini uzun uzun konuşmamıza gerek yok çünkü manası yok. Konuyu kilitliyorum.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.