Mavi-Banner

Gönderen Konu: aids rehberi sitesi kime ait  (Okunma sayısı 508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fuat

• Ziyaretçi
aids rehberi sitesi kime ait
« : Şubat 04, 2018, 10:29:02 ÖÖ »
Aidsrehberi sitesi kimin arkadaslar..
Fobiklige çanak tutuyorlar. Bir laboratuvarin pr alani mi?

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
Ynt: aids rehberi sitesi kime ait
« Yanıtla #1 : Şubat 04, 2018, 01:10:04 ÖS »
Bikaç aklı selimden başka kimse yok orda, 3-5 tane demir baş var. Dönem dönem farklı nicklerle yem atıp avını bekliyolar. Sazan durumuna düşende bolcana olduğu için sitede. Emeline çok rahat ulaşmış oluyo bu 3-5 şahıs
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Fuat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 04, 2018, 01:56:49 ÖS »
Bikaç aklı selimden başka kimse yok orda, 3-5 tane demir baş var. Dönem dönem farklı nicklerle yem atıp avını bekliyolar. Sazan durumuna düşende bolcana olduğu için sitede. Emeline çok rahat ulaşmış oluyo bu 3-5 şahıs

ufak bir trol yapıp, hızlı kapanışları için yardımcı olalım mı? @TransBeril

HivSavaR

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Şubat 04, 2018, 01:57:07 ÖS »
Valla o siteye bende cok takildim tabi ilk baslarda haliyle insan bilmiyor neyin ne oldugunu onceleri birkac duzgun bilgi vermeye calisan arkadaslar vardi orda sonra gittiler daha sonra o arkadaslarin burdada bir takim sorularini gorunce anlamistim bildiklerini buradan ogrendiklerine. Isin enteresan tarafi birkac kisi hem burda hem orda takiliyor ve burdan aldigi cevaplar tatmin etmeyince ordan medet umuyor anlamiyorum. Oraya her gelen bir tas atiyor sonra kimse cikartamiyor fakat ordaki arkadaslara kizmiyorum acikcasi cunku hepimiz ayni dertten muzdaripiz oranin sorunu onay diye birsey yok admin ilgilenmiyor her gelen korku saliyor yani psikoloji bozmak icin birebir desek yeridir. Keske ordada duzgun bilgiler veren birkac kisi olsa ama nedense kotu seylere inanmayi seviyoruz. Allah herkese kolaylik versin ya zor bir durum fobik olmak isin psikolojik yorgunlugu gercekten cok agir.

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #4 : Şubat 04, 2018, 02:06:30 ÖS »

ufak bir trol yapıp, hızlı kapanışları için yardımcı olalım mı? @TransBeril

Aman aman hiç bulaşma vallahi cinayete teşebbüsten yargılanırsın :) kalpten gidicek durumda çünkü fobikler.
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Fuat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Şubat 04, 2018, 02:08:32 ÖS »
Valla o siteye bende cok takildim tabi ilk baslarda haliyle insan bilmiyor neyin ne oldugunu onceleri birkac duzgun bilgi vermeye calisan arkadaslar vardi orda sonra gittiler daha sonra o arkadaslarin burdada bir takim sorularini gorunce anlamistim bildiklerini buradan ogrendiklerine. Isin enteresan tarafi birkac kisi hem burda hem orda takiliyor ve burdan aldigi cevaplar tatmin etmeyince ordan medet umuyor anlamiyorum. Oraya her gelen bir tas atiyor sonra kimse cikartamiyor fakat ordaki arkadaslara kizmiyorum acikcasi cunku hepimiz ayni dertten muzdaripiz oranin sorunu onay diye birsey yok admin ilgilenmiyor her gelen korku saliyor yani psikoloji bozmak icin birebir desek yeridir. Keske ordada duzgun bilgiler veren birkac kisi olsa ama nedense kotu seylere inanmayi seviyoruz. Allah herkese kolaylik versin ya zor bir durum fobik olmak isin psikolojik yorgunlugu gercekten cok agir.

Böyle insanlar var ne yazık ki? Adma hem profa, hem uzman doktora, hem pyd ye hem de bana soruyor sorusunu. Halbuki cevabını kendi de biliyor.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Şubat 04, 2018, 03:00:09 ÖS »

Böyle insanlar var ne yazık ki? Adma hem profa, hem uzman doktora, hem pyd ye hem de bana soruyor sorusunu. Halbuki cevabını kendi de biliyor.

:))
Var mı gerçekten böyleleri 4 kişiye soracak kadar.neyseki burda artık onaylanmiyor da bir süredir forumda cirit atamıyorlar.

genvoya

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Şubat 04, 2018, 03:19:41 ÖS »
o diğer siteye bende baktım, o ne karısıklık oyle almıs basını gitmiş
ne ilginc sorular ne ılgınc cevaplar
dalgamı gecıyorlar , karmakarısık bır durum donuyor orda
bıde anlamadığım o sacma sapan sorular ve onlara cevap verenlerın neeresı tatmın oluyor acaba?

Burası iyi abi, en azından saçma sapan konular yok burda
İyiki her yazıyı admınler yayınlamıyor,yoksa burasıda diğer site gıbı olurdu.

Benım tek uyelıgım burda var ve kalıteden gayet memnunum.
Biz pozitiflerin nelerden gectiğini neler yasadıgını ve neler yasıyor olduğunu, en ıyı anlatan site burası bence.

bu hafta 4 kutu genvoya bıtırdıkten sonra 3 aylık ilacımı yazdırmaya gıdecegım,

470.000 rna ıle basladım en son 1 ay once tekrar ben kendı ıstegımle rna ya bakılmasını talep ettım ve 85 e dusmustu, umarım bu gıttıgımde negatıfe düşmüşümdür

sonuclarımı paylasacagım arkadaslar.
Herkese iyi pazarlar.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Şubat 05, 2018, 07:30:13 ÖÖ »
Oo bir ayda süper bir düşüş, ilaç işe yarıyor, aynen devam!
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.