Mavi-Banner

Gönderen Konu: dikkat edilmesi gereken bir konu  (Okunma sayısı 173 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hkcell

• Üye
  • *
dikkat edilmesi gereken bir konu
« : Aralık 05, 2017, 12:42:53 ÖS »
Selamlar pozitif sulalesi  . Bugun tedavimin birinci ayi dolmak uzere oldugu icin sehir disina kontrole gittim . Birkac saat icinde islerim halloldu yalniz girer girmez dikkatimi ceken iki arkadas escinseldi giren erkeklere bakislari giyimleri falan cok barizdi cift sandim basta hatta . bana bile kackere bakti tipi guzel olan  :o :o  ;D sanirim yanindaki arkadasina destek icin gelmisti . Bikac saat sonra Bu iki arkadasimiz ilac raporu oldgu bariz olan kagidi alip gittiler yarm saat gecmeden benim isim bitti ilerde yasayacagim sehirde takip edilebilirim diye sonuclarimi almak istedim  dr sekretere yolladi ciktilari aldim yalniz benim bir kagidim hatali diye almama gerek olmadigini soyledi sekreter .bende bilgilerimi iceriyor diye aldm cope attim . Otobuse bindim aldgm sonuclara goz atarken bi de ne goreyim  bu tani alan arkadasin raporu diyecegim o ki bende o kagidimi orda biraksam kimbilir kimlerin eline gecerdi  onun icin dikkat edin bu konuya gizlilik sorunu olan arkadaslara tavsiyemdir . O sekreterin canina okurlar isin ardina dusulecek olsa ama sekreterde garibim cok iyi bir kiz muhabbet bile ettik dikkatsiz davranmis demekki

Kullanıcı teşekkür etti: hk

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: dikkat edilmesi gereken bir konu
« Yanıtla #1 : Aralık 06, 2017, 01:47:32 ÖS »
Abicim nokta ve virgül kullan.
Gözlerim yandı. Yazıının verdiği mesaj nedir?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Aralık 07, 2017, 08:58:04 ÖÖ »
Evet çok kötü sonuçları olabilirmiş. Uyarabilsen keşke.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Aralık 07, 2017, 11:27:43 ÖÖ »
@hkcell , bence konuyu  bundan sonra daha dikkatlli olmasi icin  sekretere  uygun bir  sekilde MUTLAKA anlatarak uyarmalisin. ciktilara ve kimlere  ne verdigine dikkat etmeli .. cunki pozitif bireyler icin  gizlilik COK onemli bir  konu.
ayni sey hepimizin basina  gelebilir ve kimse  boyle bir  durumla  karsilasmak istemez.  Dikkatli olmaliyiz.