Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv virüsünü testler bulaştırıyor iddiaa'sı  (Okunma sayısı 771 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Hiv virüsünü testler bulaştırıyor iddiaa'sı
« Yanıtla #15 : Kasım 29, 2017, 12:35:02 ÖS »
Bana neden yükleniyorsunuz yaw bir ortam da hiv konusu açıldığı zaman konu teste gelince vallahi biri mutlaka söylüyor bunu ben söylemiyorum 😕 yani test olmak için kan verirken bulaşıyor diyorlar.

Söylediğin şey hem saçma hem sakıncalı çünkü. Buna inanıp kimse test olmazsa kimse tanı alamaz, tedavi alamaz, çok geç ağır hasta olana dek bilemez, herkese bulaştırır. Çok cahilce ve kötü bir söylem bu.

Test nasıl hiv bulaştırabilir yahu? Hç kullanılmamış iğne ile kanın alınıyor laboratuara gidiyor sana nasıl hiv bulaşsın?

Hiv korunmasız cinsel ilişki ve ortak şırınga kullanımı ile bulaşır. Hiç bir normal düzgün hastane ortak şırınga kullanmaz! Nokta.

Bazı kişiler 'aşılar otizm yapıyor kısır yapıyor' da diyor çocuklarını da aşılatma o zaman sen. Veya facebook da aidsliler muzların içine kan enjekte ediyormuş diyor ona da inan muz yeme. Ama insanlara test olmayın!!!! Deme!!!
charlie sheen geldi aklıma nedense.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Hiv virüsünü testler bulaştırıyor iddiaa'sı
« Yanıtla #16 : Kasım 29, 2017, 04:37:37 ÖS »
Başlığı açan arkadaş iyice saçmalamaya başladı, onaylamadım en son mesajını. Çok sinir bozucu çünkü. Sanırım dalga geçiyor. Oldu o zaman iyi günler.  ::)
« Son Düzenleme: Kasım 29, 2017, 04:45:15 ÖS Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.